Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek?

Milyen hajvasalót vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami nem roncsolja a hajat és lehetőleg 10.000 forintból kijöjjön.Ötletek?
2012. szept. 29. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik roncsolja a hajat.Hiszen nem természetes hogy ha a hajad +100 fokkal érintkezik.

Amúgy én is vasalom a hajam szinte minden nap.

Hővédőt vegyél mindenképpen.Ha van rá annyi pénzed akkor fodrászkellékesnél vegyél.Azok jobbak.

Emellett kerámia laposat vegyél.Ha lehet akkor olyat amin van hőszabályzó.A lényeg hogy magas hőfokon is lehessen vasalni.Úgy 180-200 körül.Mert akkor nem kell többször áthúznod a hajadon a vasalót ami jobban károsítja mint ha csak 1X vagy néha 2X kell áthúzni.


[link]

nekem egy ilyenem van.Nem állíthatós viszont ha jól tudom 210 fokos.Nagyon szeretem,tök jó.Viszont ez limitált széria és keveseknek van.Úgy 7000-8000 körül vettem.

6000-től már jó vasalók vannak.Mondjuk volt már 2000 Ft-os hajvasalóm is és az is tökéletes volt mivel volt rajta szabályzó.

2012. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik roncsolja a hajat, úgyhogy leginkább ne vegyél semmilyet.


Ha mégis veszel, akkor vegyél valami nagyon jó minőségűt, mert az évekig jó lesz. Olyat válassz, amin lehet állítani a hőfokot, így nem kell mindig a max. hőmérsékleten égetni a hajad, mert hogy gyakorlatilag a hajvasalóval égeted a hajad.

Fodrászkellékesben érdeklődj, milyen hajvasalók vannak, ott lehet nagyon jó minőségűeket venni. Érdemesebb egyszer beruházni egy jó minőségűre, és azt éveken át tudod használni, ilyet is lehet kapni 8-10.000Ft körül.

2012. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik roncsolja a hajat, úgyhogy leginkább ne vegyél semmilyet.


Ha mégis veszel, akkor vegyél valami nagyon jó minőségűt, mert az évekig jó lesz. Olyat válassz, amin lehet állítani a hőfokot, így nem kell mindig a max. hőmérsékleten égetni a hajad, mert hogy gyakorlatilag a hajvasalóval égeted a hajad.

Fodrászkellékesben érdeklődj, milyen hajvasalók vannak, ott lehet nagyon jó minőségűeket venni. Érdemesebb egyszer beruházni egy jó minőségűre, és azt éveken

2012. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remington...én imádom az enyémet, bár mind roncsolja a hajat tényleg...:/
2012. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
REMINGTON!!!Csak a REMINGTON!:))
2012. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!