Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek?

Milyen hajvasalót vegyek?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék amin állítható a hőfok és lehet vele göndöríteni is, de árban sem olyan vészes.

Légyszíves, ha mondotok valamit indokoljátok és esetleg képet is csatoljatok ha tudtok. A válaszokat előre is köszönöm.:)


2012. jan. 28. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem remington hajvasalóm van, 5000 Ft-ért vettem. 200°C-os, de nem állítható a hőfok. Lehet vele göndöríteni is. Én meg vagyok vele elégedve, a fodrászom is remingtont használ több félét. Ő pl. azt mondja, hogy semmi pénzért nem cserélné le őket.

Nagy előnye, hogy könnyű használni, 10 perc alatt kivasalja az egyébként sok és viszonylag hosszú hajamat. Nekem 15 perc, de én nem vagyok profi.


Én mindenképpen remington hajvasalót ajánlanék.

2012. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ma voltam és néztem a Media Markt-ba és ott javasolták az állítható hőfokút, csak majd jövőhétre várnak árut ezért kértem segítséget.

Amúgy köszönöm szépen a válaszodat sokat segítettél.:)

2012. jan. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!