Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány W-s, /hőfokos hajvasalót...

Hány W-s, /hőfokos hajvasalót vegyek?

Figyelt kérdés
Most készülök hajvasalót venni, de tanácstalan vagyok! Hosszú derékig érő hajam van, kicsit hullámos, és szeretem ha szögegyenes. Vateráról szeretnék rendelni, de kb csak 2500 ft ig,mert most egyenlőre ennyit szántam rá. A 35 W-s az nagyon kis teljesítményű? Vagy hány wattól érdemes venni? És mennyi legyen a hőfoka...kérlek segítsetek!:P
2011. júl. 29. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 240°C-os...nekem bevált. Most váll alá érő hullámosabb(erősen hullámos,de nem göndör, van ilyen?) hajam van...És bevált. Márkából pedig én a Remingtont ajánlom neked.
2011. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy milyet veszel.Ha már veszel szerintem szánj rá pénzt hogy normálisat tudj venni ami nem teszi tönkre a hajadat.De elég a 180 °C-os.Annál magasabb fokon ne vasald mert töredezni fog az egész hajad tőle.
2011. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és a bellissimát tudom ajánlani neked:) az a legjobb
2011. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget ! Szerintem a Rammingtonnál fogok dönteni, sok jót olvastam róla..., használtan 2500 ftért rátaláltam a vaterán, remélem jó vásár lesz :)
2011. júl. 30. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
180 az ideális. Annál magasabb hőfok nagyon árt. :)
2011. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!