Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak, tudnátok segíteni?

Göndör hajúak, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy akinek szintén természetes göndör haja van, az hogyan szárítja vagy mit csinál vele? Mert én általában úgy érzem magam, mint akibe áramot vezettek... hajcsavaró vagy bármi szerintetek segítene? Kiegyenesíteni nem szeretném, csak hogy szebben göndörödjön.
2012. okt. 11. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig akkor göndörödött a legszebben, amikor göndör hajra való hajhabot raktam fel és hagytam magától megszáradni. Száradás után nem fésültem meg, hanem kicsit felrázom, hogy ne tapadjon nagyon a fejemre:)
2012. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírom a technikámat: megmosom samponnal, majd ecetes vízzel leöblítem, a végén kókuszolajjal bekenem a végeit, majd a kezemmel így a markomba fogom és gyűrögetem. Bocsi, így nehéz leírni, hogy hogyan, remélem, valemelyest érthető:)
2012. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én franciafonásba fogom, abban alszom. Reggelre nagyon szép és rendezett lesz :)
2012. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :)

A hajhabosat én is próbáltam, csak nekem nap végére nagyon száraz lesz tőle.

Igen érthető lett, én is szoktam "gyűrögetni" a hajam hátha szebben göndörödik. :D

A fonáson pedig gondolkoztam már, de akkor lehet tényleg kipróbálom! :D

2012. okt. 13. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!