Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell a puncimról a szőrt...

Hogy kell a puncimról a szőrt leborotválni? Fáj?

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam leborotválni a lábam és elég jól ment s könnyűnek tűnik.. Már a hónaljamat is le sikerült borotválnom. De a puncimon nem fáj? Hogy kezdjek vele a borotválásba? (Hosszú)
2012. okt. 8. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lol! dehogy fáj. ugyanúgy kell, mint a lábadon, a hónaljadon. csak a hüvely környékén és a gátnál (a puncid és a feneked közötti rész) óvatosabban, mert ott nagyon könnyen megvághatod magadat! én szét szoktam húzni (nem tudom jobban elmagyarázni :D), így könnyebb. volt már olyan, hogy megvágtam magamat, egy picit fájt és csípett.
2012. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésből ítélve lehetsz vagy 12 éves, szóval gondolom még nem szexelsz senkivel, addig pedig nem kell a puncidat borotválni, iszonyatosan fog utána viszketni. A borotválás maga nem fáj. Bár eleinte nem könnyű, én sokszor megvágtam magam.
2012. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem élsz nemi életet teljesen felesleges. Csak szúr meg viszket amikor nő ki és a legtöbb nőnek ki is pattog. Persze a bikini vonal más mert az ciki ha kilóg a bugyiból.

Ha ragaszkodsz mégis ahhoz hogy leborotváld akkor elötte vágd le rövidebbre a szőrt, ollóval, aztán alaposan kend be tusfürdővel vagy intim mosakodó géllel hogy csússzon és nagyon óvatosan borotváld le, lent tényleg nagyon óvatosan, esetleg először ne is szedd le teljesen a kényesebb részeken.

2012. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha téged zavar én azt javaslom,hogy a bikinivonaladat borotváld le(de nagyon vigyázz)a többit meg csak vágd rövidebbre ollóval,hogy ápoltabb legyen és kész:)

amíg nem élsz nemi életet teljesen felesleges vele bajlódni:)

16/l

2013. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!