Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalástól hullik a hajam...

Hajvasalástól hullik a hajam mit csináljak?

Figyelt kérdés
kb 1 éve vasalom a hajam, és elég szépen hullik. Úgy szoktam csinálni, hogy megmosom a hajam, rá hővédő, és hajhab, kivasalom, és lakkozom. Minden reggel vasalom, és 3 naponta mosok hajat. Tudtok ajánlani valamit ami akadályozza valamennyire a hajhullást ? (Azon kívül, hogy ne vasaljam) 19F

2012. okt. 8. 14:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%

19 lassan felnőtt ember létedre, ráadásul fiúként minek vasalod a hajad???

Ha meleg vagy, nem szóltam.

2012. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Elsőnél a pont:D
2012. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hajhabot belevasalod a hajadba? Az is szép baleset... A lakkból ha megy a fejbőrre is akkor attól is hullhat. Nőként nem teszek ennyi sz*rt a hajamra, nem is értelek minek ez...
2012. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne vasald, bánfi sampon hajhullás ellen,és szépség vitamin pl biovanne. Fiúknál már nem divat a vasalt haj :/
2012. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
hajhab után megszárítom... azért teszek rá habot, mert könnyebben tudom vasalni.
2012. okt. 8. 14:37
 6/26 anonim ***** válasza:

Pont a fő okot ne mondjuk? Jó akkor ajánlom még, hogy ne kend/fújd be ennyi sz@rral.

Ja és a legfontosabb: ne vasald.

2012. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ne csodálkozz, ha ennyi mindent használsz a hajadra, hogy sz*r állapotban van. Ne vasald és kész.
2012. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

bakker ezt ne csináld

hülye vagy nagyon mint én.

Ugyanígy beleszárítottam a hajamba a balzsamot,meg a hajhabot aztán még ki is vasaltam.Rá 3 napra elkezdett törni,majd úgy hullani mint a krva élet.

Azóta alig van hajam,és a 70 centis hajamból 40-et lekellett vágatni úgy hogy még mindig hullik.Ilyet nem kellett volna.

Most vagy pihenteted a hajad vagy elbúcsúhatsz tőle egy időre...

2012. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
lehet tényleg pihentetem kicsit, bár egyre jobban gondolkozom rajta, hogy levágatom.
2012. okt. 8. 16:58
 10/26 anonim ***** válasza:

azt kéne.Az lenne a legjobb.Mert utána már normálisan tud nőni.


Ilyenre vágasd;)



[link]



iszonyat divat és ku*va szexi;)

2012. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!