Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ga. Ma midi hajvasaló Tourmali...

Ga. Ma midi hajvasaló Tourmaline kerámia lapos. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ilyet szeretnék venni. Hullámos, vastag szálú hajam van. Szerintetek ezzel ki lehetne normálisan vasalni??

Előre is köszi



2012. okt. 4. 19:38
 1/1 anonim válasza:

nekem GA.MA CP1M LI van, szintén hullámos, viszonylag vastag szálú, és sok hajam van... Nekem bevált, de pl ha egy kis víz éri, ugye kicsit visszavesz az eredeti alakjából. (bár ez általános) De persze ha használsz mellé hajhabot, meg ilyen olyan cuccot, akkor nagyon jól bírja. Fú de tökéletesen egyenes hajad viszont nem lesz, csak ha minden nap átvasalod. Nekem ez a lézeres hajvasaló hajmosástól hajmosásig szépen kivasalja, de mivel hullámos hajam van (meg azért fürdéskor is összevizeződik egy kicsit), így más napra egy-két hullám megjelenik benne. De az engem nem szokott zavarni :D de pl: nemrég kezdtem fősulit, s szóba jött egyik csoporttársam, hogy milyen gyűrű göndör haja van, s akkor közöltem bnőimmel, hogy nekem is elég hullámos, s nem akarták elhinni, mert mindig vasalom :)

Viszont nem akarlak befolyásolni, mert lehet, hogy nekem megfelel, de nem tudom te mennyire is akarod, hogy egyenes legyen, vagy hogy mit vársz. Így leírtam a tapasztalatomat, s remélem segíthettem :)

2012. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!