Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám kifésülni a hajam?

Hogyan tudnám kifésülni a hajam?

Figyelt kérdés
Félhosszú hajam van, nem festem, nem vasalom. minden hajmosásnál bőven teszek hajbalzsamot a hajamra (többfélét próbáltam már), de utána mégis egy 20 perces procedúra kifésülni a hajam. ja, és 2 marék hajam odavan 1-1 hajmosás után :( kisbabát várok, de szerintem ennek nincs köze hozzá. mit ajánlatok? vágassam még rövidebbre? valami házi praktika esetleg? köszi előre is!
2012. okt. 3. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ősz van, természetes, h. hullik a haj.
2012. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább a kifésüléssel van problémám.
2012. okt. 3. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Közvetlenül hajmosás előtt fésüld ki a hajad. Hetente legalább 1x moss hajat.
2012. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

de a hajhullásnak nagyon is nagy köze van a baba váráshoz. A hormonok miatt van és teljesen természetes jelenség, sok nőnek csak a szoptatás alatt hullik de soknak már a terhesség alatt is.

A kifésülést pedig ugy tudod könnyíteni ha ritka fogú kefével csinálod, nagyon nem mindegy milyen a kefe. Nekem is volt olyan amivel kinszenvedés volt de vettem egy másikat és ezzel nagyon könnyű.

Kifésülés elött fújd be kifésülő spray-vel vagy nem kimosandó balzsammal,és lehetőleg ne vizesen fésüld ki ezek sokat segítenek. Sok fodrász tiltja is a viezen fésülést,mert sokkal jobban sérül ugy a haj.

2012. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!