Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy ne göndörödjön be?

Figyelt kérdés
Mindig kivasalom elől a hajam mert utálom hogy ott göndör.. jó is addig még nem esik az eső mert akkor ahogy kilépek az utcára kb begöndörögik... annyira utálom.. tökjól megcsinálom a hajam reggel aztán tiszta sz.r lesz 1 óra mulva... Ti mit szoktatok ilyen esetbe csinálni?

2012. okt. 2. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
semmit nem lehet
2012. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez adottság kérdésen.

Nekem a párától nem göndör vagy hullámos hajam lesz, inkább oroszlánsörényem. Ezért mostanában nagyon ritkán vasalom, fölöslegesen égetem szét, ha egy óra múlva úgy is sz*r lesz a hajam.

Ezzel igazából nem nagyon lehet mit csinálni.


Ami esetleg segíthet, ha valami extra erős lakkal vagy waxszal fixálod a hajad reggel. A fodrászom waxszal szokta fixálni a hajam és 3 napig full egyenes marad, ha párás idő van, akkor is simán vállalható 2-3 napig (bár nem marad szögegyenes, az tény). Sajnos nem tudom, milyen waxot használ a fodrászom, de biztos, hogy sokat segíthet egy jól megválasztott lakk vagy wax.

De érdekes, mert magamnak még a wax sem elég. Hiába fixálom a hajam, ha esik az eső wax ide vagy oda a hajamból oroszlánsörény lesz. :S

2012. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!