Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leszívatom a hajam és...

Ha leszívatom a hajam és utána befestem akkor a hajam lefogja dobni a festéket?

Figyelt kérdés
A hajam egyszer ellett rontva, véletlenül fehérre sikerült, de már azóta folyamatosan festem sötét szőkére és folyamatosan ledobja a színt és fakul mosásról mosásra és ha leszívatnám a hajam és befesteném utána is ledobná a festéket vagy akkor már nem?
2012. okt. 1. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most nagyon világos fehér, akkor semmi értelme leszívatni, mert csak még rosszabb színe lesz. Inkább ezt a meglévő hajszínt fesd be. Viszont, ha eddig is ledobta, akkor sajnos sanszos, hogy le is fogja. Vegyél egyel sötétebbet, mint amivel szoktad és, ha kifakul még, akkor sem lesz nagyon világos.
2012. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fehér már úgy alakul a színe de ha befestem barnára mindig fakul eleinte nem sokat fakul de már 4hét után ilyen sárgás szőke de az se fehér, ilyen közép szőke csak már nem szép a színe .
2012. okt. 1. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy az esélye hogy ledobja. Nekem sötétbarnáról lett leszívatva szőkére (70 centis hajam letört 35 centire és egy centi se lett vágatva!!!!!!!) Azóta is bánom hogy kiszőkítettem a csodaszép hajam.

Nekem amikor kiszőkítették jó is volt csak én is festés során szürke végeredményt tapasztaltam. Vettem világosbarna hajfestéket, és átfestettem. Aztán 1 hónap mulva újra szőke lett pedig nem festettem. befestettem mégsötétebb barnára, és már megint ledobta.

Azt se tudom mit fessek már rá hogy szép leygen újra.

2012. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hinamori ~Yoseob~ válasza:
Nekem is szivatva lett a hajam és nekem is ledobja a színt :/ de hál istennek csak melír szal most fekete a hajam és szőke melír csíkok vannak benne... :D
2012. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel énis ugyan így vagyok.
2012. okt. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!