Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki csinált már olyat,...

Valaki csinált már olyat, hogy tincsenként becsavarta a haját, és a kiálló szálakat leégette és utána disznózsírral bekente? Szereintetek ez jó a hajnak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 16:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy utána a tincseket be kell gönygölni ezüstpapírba.
2012. szept. 29. 16:32
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

ha leégeted, az biztos jó a hajadnak. büdös sem lesz, hiszen mindannyian tudjuk, hogy az égett hajak nincs szaga.

lol

2012. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne,de szerintem bízd fodrászra :)
2012. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Persze, a jobb fodrászok vállalnak is ilyet. Én még nem próbáltam, de az ajtó mellé van támasztva a disznóperzselő. A disznózsír pedig közismert hajerősítő illetve a testszagot is elnyomja.
2012. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
ez csak akkor hasznos, ha meztelenül piros zokniban az udvaron, csinálod éjfélkor, amikor telihold van, és közben hangosan vv cristofel számait énekled
2012. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat...

Második válaszoló, aki írta, hogy érdekelné, kipróbáltam, és rá se lehet ismerni a hajamra, komolyan, egyáltalán nincsenek kivirágzott, kiálló szálak, és a disznózsírtól nagyon puha lett. Igaz 4-szer mostam meg mire kiment belőle az egész, és csak a sampon szagát éreztem már, de szerintem megérte. Ajánlom :)

2012. szept. 30. 22:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, el lehet ìgy tüntetni a töredezett hajszàlakat, hallottam màr én is ròla, de akkor neked màr sikerült is megcsinàlnod.:) Az összetekerés utàn hogyan pörkölted meg? Öngyùjtòval? És az egész tincset, vagy csak a kiàllò szàlakat? Ez engem is érdekelne... Gondolkodtam màr rajta hogy én is megcsinàlom, csak nem tudom, hogy hogyan kell pörkölni jòl. Meg hallottam olyat is, hogy ha gyertyàval csinàlod, és utàna ràcsöpögtetsz a hajvégekre viaszt, az is àpolja.
2012. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Öngyújtóval csináltam, és csak a kiálló végeket égettem el, és először picit fura volt mert rajtamaradt a végeken az az elégett dolog, de mikor megmostam a hajam az nagyon szépen lejött. Szóval te se ijedj meg, ha ez történik veled is :)A gyertyásról még nem hallottam, de kipróbálhatod szerintem, csak a viaszt nehéz lesz kimosni.
2012. okt. 29. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, én is öngyùjtòval gondoltam.:) Nagy vagy kis lànggal csinàltad? Vagy az mindegy? És utàna szaga az mennyire volt? Valamelyik nap majd àldozok én is idöt rà, meg majd a viaszosat is kipròbàlom.:) Azt mondjàk meleg ronggyal be kell tekerni és utàna könnyen lejön. Amùgy Ricinus olajat szoktam néha hasznàlni a puhasàgàra.
2012. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kisebb lánggal, de szerintem az mindegy. Elég büdös volt, úgyhogy a kinti fürőszobánkban csináltam, amit csak nyáron használunk. Igen ricinus olajat én is szoktam használni, és nekem attól sokkal gyorsabban nől a hajam, meg puha is lesz.:)
2012. okt. 30. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!