Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki csinált már olyat,...

Valaki csinált már olyat, hogy tincsenként becsavarta a haját, és a kiálló szálakat leégette és utána disznózsírral bekente? Szereintetek ez jó a hajnak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
Szia, na hàt végre sikerült megcsinàlnom pàr hete, és azòta topon van a hajam..:) A viaszt is kipròbàltam rà, kicsit érdekes volt, mert jòl összetapadt a vége meg az asztalhoz is hozzà ragadt 1 tincs, de most erõs a vége, meg meleg olajos pakolàssal szedtem le, szòval ajànlom. De a Ricinus azért egyszerübb...:) Kb. 2 òra alatt végeztem vele. Összetekerés utàn 1 òràn àt csinàltam az öngyùjtòval, szaga az volt eléggé pörkölés közben, de annyira nem volt büdi. Majd megmostam, mert nekem is maradtak rajta ilyen égett darabok, de utàna szépen lejöttek. Aztàn a végét picit megszàrìtottam, gyetya + viasz rà, 20 percig rajta, lehùztam olajos pakolàssal, majd ùjra megmostam, balzsam, beszàrìtottam és kész is.:)
2012. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
szia! lehet furán fog hangzani de én cigizés közbe szoktam égetni. szívom a cigit kotorászok a hajamba és ha találok egy töröttet azt leégetem a cigivel. hajmosáskor tényleg kijönnek az égett részek és esetemben a cigi el is nyomja az égett hajszagot. amúgy a kókuszzsírt csak ajánlani tudom! :)
2013. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!