Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nap kiszívja így a hajamat?

A nap kiszívja így a hajamat?

Figyelt kérdés

Ha nagyon sokat vagyok napon, akkor a nap kiszívhatja a hajamat világosabb színűre? Úgy értem barnából világosabb barnára?

Hülyén hangzik ez a "kiszívhatja", de nem tudtam jobban megfogalmazni.xdd


2012. okt. 1. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké.:) Kár, hogy nyáron nem voltam sokat kint.:/ Még hátha lesz jó idő, meg akkor kipróbálom a citromlevet is.
2012. okt. 1. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
A citromot nem ajánlom, baromira kiszárítja a hajat, mivel savas. Ahhoz, hogy valóban látszódjon a hatása nagyon sokáig kell használni, akkor viszont nagyon száraz, sprőd, szanaszét álló hajad lesz, ami nagyon csúnya.
2012. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De utána teszek rá pakolást meg balzsamot.
2012. okt. 1. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Te tudod. Nekem sötétszőke hajam van és szerettem volna kicsit világosítani rajta. Fél éven át, minden hajmosáskor használtam a citromos öblítést, de szinte semmennyit nem világosodott a hajam. Ellenben nagyon kiszáradt és sprőddé vált, pedig használtam balzsamot, pakolást és hajvégápolót is.


Szóval szerintem nem éri meg, ugyanis nagyon minimálisan világosít a citrom, tehát a barna hajadon lehet,hogy észre sem lehet majd venni, viszont nagyon kiszáríthatja a hajat. Egy próbát megér, de szerintem inkább mérlegeld, hogy mit szeretnél. Egészséges, erős, ápolt vagy világosabb, ámde szárazabb, sprődebb hajat?!

2012. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm....hát igazad van...akkor marad a nap, jövőre.:DDD Kipróbáltam, tettem rá balzsamot, viszont tényleg kicsit száraz maradt :/. Inkább hagyom így barnán, nem teszem tönkre azzal a sz@r citrommal.
2012. okt. 2. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!