Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Főleg fiúk válaszát várom de...

Főleg fiúk válaszát várom de lányok is irhatnak. Szeplő + vörös haj?

Figyelt kérdés
Szerintetek ronda ha valakinek természetes vörös haja vam és szeplői és hófehérke szinű fehér bőre?...mert én utálom de a bnőim szerint tök egyedi és szép... kort és nemet pls...
2009. aug. 3. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Számomra egyátalán nem ront az összképen. Teljesen könnyen el tudok képzelni egy vonzó, fehérbőrű, szeplős, vöröshajú (ginger) lányt. Vannak olyan emberek is akiknél ez kifejezetten előny, fétis.

Postolj egy képet magadról, vagy valami.


21 Férfi

2009. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem szép és különleges.miért utálod? legalább nem

nézel ki annyira átlagosan.bár nem annyira ritka.amúgy milyen színű a szemed?

L/17

2009. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű egy fehérbőrű, szeplős, vöröshajú lány:) (Persze nem csak ezen múlik)

17/l

2009. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem is bejönnél!

21\F

2009. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ ^-^...amúgy ien változó színű szemem van (van amikor tök barna ,van amikor tök zöld)...
2009. aug. 5. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz. Én is ilyen vok :) Amikor fiatalabb vtam, nagyon utáltam, de mára megbarátkoztam a szeplőkkel. A hajam viszont csúnya rozsdavörös színű, nekem nem jön be. Ezért málnavörösre festem. Régen vtam fekete is, de az nagyon nem volt előnyös a világos bőr miatt.
2009. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja,bocs az előzőből lemaradt,h 23/L vok.
2009. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez az arcformától függ. Senki nem lesz alapvetően azért csúnya vagy szép, mert vörös a haja, ésvagy szeplős. Én abszolute el tudok képzelni ilíen paraméterekkel egy gyönyörű lányt meg egy csúnyát is. Úgyhogy ez nem ettől függ.
2009. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ronda a vörös haj.16/L
2009. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem ilyen a nő ideálom. ^^ szóval ez gyönyörű.

Szívesen venném ha kapnék egy elérhetőséget :$

Bár ahogy látom már elég régen tetted fel ezt a kérdést :(


F/18

2009. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!