Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért is van mindenki a...

Miért is van mindenki a Kallos hajfestékek ellen? Mert olcsó?

Figyelt kérdés
Megnéztem az összetételét, a (400 ft-os) Kallosét, meg a drágább márkásakat: Lorealt, Garniert, meg egy Alfaparfot ami iszonyat drága és azt sok helyen használják fodrászok is, de az összetétele nem jobb a Kallosnál egyiknek sem, mondhatni egyformák, az árán kívül. De hát a Kallos nem is reklámozza halálra magát, szóval én ennek tudom be hogy olcsó. Mások miért szólják le a Kallost? Ja mellesleg használom is, azóta sokkal puhább, szebb a hajam. Csak zavar hogy beszólnak mikor megemlítem hogy ezzel festem...

2012. szept. 30. 14:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is imádom. Sok festéknek van erős szaga, még sok márkásnak is sajnos. Ez a festék nem csípte a fejemet nekem sem... erős színe van, nem kopik ki pár hét alatt. Engem az árával győzött meg először, előtte kipróbáltam rengeteg márkát, de egyiknél se maradtam meg ennyi ideig. ÉLJEN a Kallos hajfesték ^^
2016. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak a nincs tesztelve dolgot tisztáznám... ezen nem felháborodni kell, hanem inkább örülni, PONTOSAN ezért veszik meg rengetegen... Ha nem tudjátok mit jelent ez az egész tesztelős dolog, érdemes lenne utánanézni..
2016. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!