Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befonom apró tinncsekbe a...

Ha befonom apró tinncsekbe a hajam estére, akkor annak lesz eredménye reggel mikor kibontom, vagy alig fog meglátszani?

Figyelt kérdés
kreppes - hullámois hajat szeretnék, eléghosszú a hajam és erős szálú is, azért lennék kiváncsi rá. Ja és amugy ezt akkor kell mikor nedves a hajunk, tehát pl hajmosás utána vagy szárazon is jó?
2012. szept. 26. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ilyet csinálj,hatásosabb eredménye lesz :

http://www.youtube.com/watch?v=6wsMp85krco

[link]

Csak legyen nedves a hajad!

2012. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy sima konty. Ha nedvesen készíti el és hagyja megszáradni, biztos lesz benne hullám, de ő kreppelt hajat akar, ha jól értettem.


Kérdező, én annak idején hajmosás után, a nedves hajamat fontam be és hagytam reggelig száradni. Egy hátránya van csak ennek: az alja, ahol begumiztam, egyenes maradt, ráadásul töri is a hajvéget ez a módszer.

Szerintem behullámosodik az erős szálú haj is, csak legfeljebb nem marad meg a nap végére. Tegyél rá valami fixálót, miután kibontod és megfésülöd.

2012. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sűrű egyenes szálú hajam van. Amikor befonom kis apró tincsekbe mosás után és reggel kibontom kb így nézek ki:

[link]

Szóval iszonyatos nagy fejem lesz a hajam pedig alig hullámos.

De ha egybe fonom ilyen francia fonással akkor nagyon jól néz ki mert a hullámok nagyobbak lesznek.

Én hajmosás után meg szoktam szárítani mert fonva nem száradna meg reggelig sem. Utána teszek rá göndörítő sprayt és befonom. Reggel pedig kibontom

2012. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontozgassatok csak le, de ez, amit belinkeltél, előző hozzászóló, jelentem, a kreppelt haj. A kérdező ilyet akar. De ha mégse, akkor javítson ki.


[link]

2012. szept. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb amúgy, ha inkább venne egy kreppelőt.
2012. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen valóban az lene a legjobb ha vennék egyet, csak hogy ezzel az a baj h. nem akarok. Ha tudok hasonló hatást elérni semmi fonással, akkor kétségem sincs afelől hogy nem fogok kreppelőt venni...


köszi a válaszokat! :)

2012. szept. 27. 16:28
 7/7 A kérdező kommentje:
*sima
2012. szept. 27. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!