Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van, hogy bezselézem...

Miért van, hogy bezselézem reggel a hajam, és délre már olyan mintha semmi nem lenne benne?

Figyelt kérdés

Sőt lelapul, és mintha össze lenne állva

mit lehet tenni ellene



2012. szept. 21. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ha szar minőségű zselét használsz, akkor ne csodálkozz. Én a hajlakkal voltam ugyanígy (lány vagyok :D). De az is lehet a probléma, hogy túl sokat teszel rá, vagy túúúúl keveset.
2012. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahamm


Szóval béna vagyok :D

2012. szept. 21. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú, hát amennyire én gusztustalannak tartom, ha valakinek a zselétől össze van ragadva a haja kis tincsekbe, örülj neki! Annál még az is gusztusosabb, ha lelapul és kicsit zsírosnak tűnik, vagy mittudomén...
2012. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kis tincsekbe áll össze

hanem csak lelapul, és ha "megfogom" akkor érzem, hogy benne van a még a zselé, de hatása már nincsen

2012. szept. 21. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

rossz zselét használsz, a legerősebb zselé kell és ha belőtted várd meg míg megszárad és fújd le hajlakkal. amikor hátul elől aszimmetrikus hátul tüsis hajam volt, én is így csináltam meg és többnyiremég az alvást is túlélték a tüsijeim, pedig hátul tarkótól volt tüsizve, reggel kicsit felfelé át kellett simítani és máris úgy állt, ahogy előző nap reggel belőttem.

és ne használj sok zselét mert az lehúzza a hajat, csak a hajvégekre kell tenni és már meg is áll...ha sietsz hajszárítóval rá tudsz segíteni a száradásra de kizárólag alacsony hőfokon! ettől viszont ahogy tapasztaltam kevésbé lesz tartós, könnyebben törik...


20+ nőstény

2012. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!