Én vok az egyetlen?

Figyelt kérdés
Már évek óta de főleg 7-8. osztályban vettem észre h. minden csaj reggel suli előtt magára ken 2 kiló alapozót ,spirál ,szájfény,csillám stb csak én nem csinálom az osztályban.Meg állandóan azon nyafogtak h. jaj korán keltem mert a hajamat vasalatam (az amúgy tök egyenes hajú lány).Már annyira elegem van jó én is szoktam sminkelni de csak ha buliba vagy esetleg valami olyan helyre megyek amúgy suliba meg ha mondjuk beülünk valahova akkor nem. Én vagyok az egyetlen akit nem zavar h. reggel nem zavar h. nincs rajta 6 kiló smink?

2012. aug. 23. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
háátén igazából suliba csak gyors sminket szoktam..spirál, szemceruza labello, meg néha egy gyors tus vonal:D ja és a szemöldököm nagyon világos ugyhogy azt szoktam kihuzni minden nap ami kicsit időigényesebb..viszont anélkül még az udvarra se megyek ki..az engem nagyon zavar ha nincs rajtam:S hajamat nem vasalom mivel egyenes alapozó pedig nem kell max néha korrektor:D és én igazából azon a véleményen vagyok hogy nem mennék el a suliba smink nélkül soha:D de ezzel igazából az osztályom 90%-a igy van..szoval ezt a környezet is teszi mert ha valahol pl senki se sminkeli magát akkor ottazért nincsenek olyan elvárások:D de ha te smink nélkül is szép vagy akkor örülj neki:)
2012. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Évek óta? Szerintem a nagy többségnek azért az anyja törné el a kezét ha sminkkel járna suliba 12 évesen. De ha nem is az anyja akkor a tanár mosatná le vele, mivel hogy tilos. Nem tudom hol látsz te ilyeneket, én nem vettem észre általánosban sminkelt csajokat... max 1-2 bátrabb nyolcadikost.
2012. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én most megyek 7.-be. Nálunk csak a c-sek sminkeli magukat.Szempillaspirál,szemceruza meg valamikor szemhéjfesték is. A mi osztályunkban egy lányt leszámítva (de ő nagyon ronda lány és a smink sem áll valami jól neki)senki nem sminkeli magát,ahogy a 3.osztály sem.

Engem nem zavar,de ha van valami ünnepség vagy akármi van,akkor szempillaspirált meg néha szájfényt használok,de ez nagyon natúr smink. Úgyhogy ne érezd magad rosszul,amiatt hogy rajtad nincs 5-6 kg smink.És én örülnék ha hullámos vagy tök egyenes hajam lenne.Az mindegy hogy melyik,de nekem nagyon hülyén áll,mert pont közte van és az úgy elég fura.

2012. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak az osztályban az egyetlen :) Én mondjuk még bjuliba sem jártam ennyi idősen. De így 29évesen, úgy nézek ki, mint egy 23éves az osztálytársaim meg úgy, mint ha 35évesek lennének.
2012. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hova jársz te iskolába?:D az én sulimban már kb az összes 7.esnek úgy be van keretezve tussal a szeme mint egy pandának:D

az egyik csajszin pedig annyi szempillaspirál volt multkor hogy olyan kemények voltak a szempillái hogy ölni lehetett volna velük..csodálkoztam hogy pislogni még tud egyáltalán:D

2012. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jah azt kihagytam h. most 15 vok de am nálunk nagyon sok érdekes dolog van mondjuk nekem egyenes a hajam és nem vasalom nagyritkán betekerem
2012. aug. 23. 23:30
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Neked van normális gondolkodásod, hogy nem akarod magad agyonkenni kencével, 15 évesen nincs semmi szüksége arra a bőrödnek. 20 leszek lassan, amikor én voltam 15 a tanár még a halványrózsaszín körömlakkot is lemosatta velünk, nemmég hogy szemhélyfesték! Nem értem azokat a szülőkat akik megengedig a gyerekeiknek, hogy agyonfessék magukat ...

16 voltam amikor anyám megengedte, hogy melírt tetethessek a hajamba, szomszéd kiscsaj meg 14 éves és élénkvörösre van befestve a haja! Eltelik 5 év és mindenki Nikimináj lesz?

2012. aug. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem te vagy az egyetlen, aki nem vakolattal az arcán jár iskolába, de komolyan megkérdezem, hogy téged miért zavar, hogy mások hogy festik magukat és hogy vasalják a hajukat? Ők úgy érzik jól magukat te meg nem. Ne gondold azt, hogy attól többet vagy kevesebbet ér az ember, hogy festi magát vagy nem. Ne légy felszínes és ne ez alapján ítélj meg másokat. És könyörögve kérlek ne használd a "vok" kifejezést, mert az viszont tényleg gáz!
2012. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az osztályomban a lányok 70%-a elég rendesen festi magát, nagyon durván, nem csak spirál vagy szájfény, a szemük 1-2mm vastagságú fekete szemceruzával kihúzva, szemhéj feketére vagy valami sötét színűre festve, 1 tonna alapozóval. Én és még 2 barátnőm, meg egy elég igénytelen lány nem festjük magunkat, én nem érzem szükségesnek, nincs szükségem sminkre ahhoz, hogy jól érezzem magam. Am 8.ba megyek, és már 6. óta sminketi magát 1-2 lány...az ilyenekből lesznek a ribancok, 5 év múlva meg úgy fognak kinézni mint a zombik, mikor reggel felébrednek...asszem a pasijuk sírva fog menekülni...
2012. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem te vagy az egyetlen, de a legtöbb lány sminkeli magát. Nem értem, mi ebben az újdonság.
2012. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!