Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, ti reggel suli előtt...

Walk w1th mee kérdése:

Fiúk, ti reggel suli előtt mindig megcsináljátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Én lustavagyok minden reggel hamarabb fölkelni és mosni meg száritani áh:/

Ti hogy vagytok ezzel?:D


2012. szept. 2. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk minden fiú zselézi a hajá, az is, akinek 1 centis haja van:D Az egyik fiú punk, neki van egy 30 centis felzselézett sörénye, egyszer nem zselézte fel, pont akkor nem jött a barátnője suliba, mi meg azon röhögtünk, hogy lekókadt neki a szomorúságtól.:( XD
2012. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiúk? hát igen ti még messze vagytok a férfi kifejezéstől. :S
2012. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

17:46

:) arra azért nefogadj

2012. szept. 2. 17:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Első az durva:D:DD
2012. szept. 2. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Vállig ér a hajam, semmit nem kell vele csinálni, csak megfésülni és kész. Jobb mint a rövid amivel 20 percig kellett sz#rakodni hogy álljon már rendesen.
2012. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első ez jóó :DD
2012. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan a hajam, hogy 4-5 naponta megmosom, és utána úgy marad ahogy hagytam, nem bírom elfeküdni (esetleg ha hosszabb lenne), szóval reggel nem szoktam szinte semmit csinálni vele.
2012. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vájákondijosz válasza:
Igazából Én nem tudom elviselni ha nem nyúlok a hajamhoz reggelente, legalább fésűvel futok át rajta. 5centis hajam van és dróthaj :D szal az képes szépen állni ha nem igazítják
2012. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vájákondijosz válasza:
a megjelenés miatt is
2012. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!