Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hajhosszab...

Mi a véleményetek a hajhosszabitásról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének,nem okoskodások.köszi:)
2012. szept. 26. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idő és türelem kérdése, megnő az magától.
2012. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a véleménynem? hogy akik sz*rrá festették és roncsolták a hajukat azok raknak fel ilyet. bocsi de én ezt látom minden olyan lányon akinek póthaja van. Az csak tetőzi hogy van akinek jó sz*rul rakják fel és nagyon látszik.



Hosszas ápolgatással, odafigyeléssel megnő. hidd el jobban fognak "csodálni" érte ha igazi a hajad!!!

2012. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igazából nekem azért nem tetszik mert mű és nem a saját haja az embernek, ha nem látszódik h mű vagyis olyan mintha természetes lenne az tud szép is lenne, néha vágyok rá de inkább megvárom mire magától megnő
2012. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt,hogy gáz
2012. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, ha valakinek betegség miatt kihullott a haja és szüksége van rá akkor ám legyen, de hogy csak úgy, mert a póthaj menő, meg hosszabb legyen már a hajam az nagyon gáz. Minden 2. csajnak póthaja van és ha hátradönti a fejét simán kitörölheti a v.lagát vele. És még egy dolog szerintem marha ronda, hogy a póthaj nem olyan "sok" mint a haj és a vége tisztára el van vékonyodva és ilyen csimbókokba lóg.
2012. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!