Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hamvasító samponnal kapcsola...

A hamvasító samponnal kapcsolatban lenne kérdésem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Eredetileg sötétszőke hajam van, de miután egy ideig fújkodtam szőkítősprayvel a vége egy kicsit világosabb, de sárgásabb lett. Nagyjából két hete voltam fodrásznál aki vit bele melírcsíkokat, így viszont a töve hamvasabb, de a vége még mindig picit sárgás árnyalatú. Most hamvasító samponnal szeretnék picit világosítani a végén, de nem igazán tudom, hogy kell használni:

1.Ha csak a végét akarom hamvasítani, akkor csak oda kenjem rá (annak ellenére, hogy ez egy sampon)?

2. Mennyi ideig hagyjam rajta?

3.Hány hajmosás után lesz látható változás? (Kb 6 naponta mosok hajat, ha ez számít)

4.Átmossam használat után más samponnal is a hajamat?

5.Melyik sampont tudnátok ajánlani (aminek hamar lesz hatása, de azért nem lesz tőle brutálisan szar állapotú a hajam)?

Nagyon köszönöm előre is a segítséget!



ma 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!