Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire számíthatok a hajammal...

Mire számíthatok a hajammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

December 30.án vágtam le a hajam, állig érőre.

Most, a vállam alá ér pár centivel, beazonosítani nem tudom mennyit nőhetett, nem igazán mérem.

mennyit nőhet még kb 2025 januárig?

1 év alatt mennyit nőhet a haj ami állig érőre lett levágva?



jún. 27. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen hajad van?

[link]


Milyen az étkezésed? Van valami krónikus betegséged, étkezési zavarod, várandós vagy vagy leszel-e?


Mechanikai törés éri-e, dolgozol olyan helyen ahol szorosan össze kell kötni?

jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Szerintem a mèdium b lesz , de körbe írva ilyen se egyenes se göndör. Ócska barna árnyalattal:(

2.Az étkezésem, az nem a legjobb nem mindig tudok enni, anyagi szempontok miatt itthon, de ha eszek, eszek tojást, gyümit, ha tudok minden vitamint akkor eszek. Asszem a tojàs jó a hajra egyszer próbáltam vele pakolást is.

3. Nem éri igazán ilyesmi törés.


(És nem, nem vagyok várandós, mentális betegségeim vannak.)

jún. 27. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:

A hajpakolás igazából már csak a meglévő hajat tudja óvni, a növekedést nem serkenti.


A haj amit látsz, halott, a hajhagyma él.


A fej masszázs, fehérje bevitel, párna anyaga, az ami számít. Meg hogy ne fázzaon meg a fejed, ne legyen vizes amikor alszol.


kb 10-12 centi? Meg ha nem törik le a vége.


Amennyiben a mentális betegség trichotillománia, az nyilván ront ezen.

jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!