Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy használjam az alapozót?

Hogy használjam az alapozót?

Figyelt kérdés

vagy mit használjak helyette?

alapozó nélkül az arcom rettenetes

17 éves lány vagyok

néha pattanásos, néha piros, ááá kezelhetetlen az arcom

mindig alapozóval kenem az egészet

mit tehetnék? az a baj h ha kevés alapozót viszek fel látszik h egyik oldalon sötétebb stb...

ha meg sokat viszek fel akkor se jó :/ meg a bőrnek se nagyon jó az

szoktam mosni, arcmaszkot is kipróbáltam már, számtalan arctonikot, arctejet, krémeket

és használom is, este, de reggelre ugyanolyan sz*r az arcom

ha meg reggel is megmosom vmivel(általában ez miatt csak hideg vízzel szoktam) akkor is piros, sőt vörös egy ideig, majd ismét béna lesz, mint aki most kelt fel és nem tervezi h megy valahova csak otthon ül... :/


2012. szept. 24. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen arcra ne kenjél alapozót. Használj a bőrtípusnak megfelelő BB krémet. Holika vagy BRTC, esetleg Skin79, kinek mi válik be. Ezen kívül normális természetes szerekkel tisztítsd reggel, este. Lehet az gyógyszappan, vagy bármi. Ne a drogériás szereket használd, mert azok érzékeny bőrre még több bőrhibát gyártanak csak.
2012. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!