Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért b*zi az aki vasalja a...

Miért b*zi az aki vasalja a haját?

Figyelt kérdés

Nem emósra, meg nem páwásra. Én vasalni szoktam, kb félhosszú hajam van. A rövidre vágott olyan rosszul áll hogy apám is kiröhög, a hosszabb de hullámossal meg megint ez a helyzet... ezért reggelente 3 perc alatt alakítok rajta egy kicsit vasalóval, hogy igényesen hasson. Sokszor meg szokták jegyezni az emberek, hogy jól nézek ki.


Ha viszont megtudja valaki hogy vasalom, akkor meg már rögtön egy ócska divatmajom meleg akármi vagyok. Büdös életbe nem követtem a divatot(saját ízlésem van), és nem vagyok meleg. Csak szeretek tenni az alapból szar kinézetem ellen.


2012-ben, mikor elárasztják a világot a rózsaszín pólós feszülősgatyás alapozós nagyövcsatos zselézetthajú vasággyal együtt 30 kilós cukifiúk (páwák) akkor miért én kapom meg a "hülye meleg" meg hasonló jelzőket?


2012. szept. 23. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell elárulni, hogy vasalod.
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartok ilyesmi miatt senkit b*zinak... aki meg igen, hát elég fogyatékos lehet xD
2012. szept. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,legalább nem össze-vissza áll a hajad.
2012. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól, hogy valaki festi, vasalja a haját, senki sem lesz meleg. ma már divat mindenkire rámondani, hogy a saját neméhez vonzódik. ne foglalkozz velük!
2012. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem meleg, aki vasalja a haját. Másrészt meg kit érdekel, ha annak tartanak? Harmadrészt meg mi a baj a velük? Én tuti kiröhögném, aki ezen problémázik, esetleg azt mondanám, hogy igen, az vagyok.
2012. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!