Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy fiú vasalja a haját az...

Ha egy fiú vasalja a haját az miért bu. Zizzák le?

Figyelt kérdés
És aki borotválja a farkán a szőrt, az miért nem?
2011. okt. 16. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert mind2 bu*zi tulajdonság.
2011. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát más farkán a szőrt nem nézegetem, de a vasalt haj tud igen nyálasan hatni.
2011. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú túl sokat foglalkozik magával, akkor bu.zizzák le általában. Amúgy szerintem a nemi testrészen tényleg nem kéne borotválkoznia, főleg egy fiúnak, sztem az is bu*is..
2011. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az embereg többsége, főleg Magyarországon elég konzervatív, prűd és primitív, eközben persze egyidejűleg tombol az ultraliberalizmus és mossák az emberek agyát. De alapvetően ez az egymás lebzizása, az alacsony intelligenciából fakad. Az emberek elég szűk látókörűek és nem képesek megérteni, hogy ami az egyik embernek jó, az másnak nem.


Általában lebzizzák már azt is, aki törődik magával, ad a külsőre és igényes, esetleg ha van még valami stílusa és nem csak terepmintás meg fekete ruhadarabokat hajlandó hordani.


Sztem nem ezen dől el egy ember nemi beállítottsága. Viszont fura, hogy már a nők is ez alapján ítélnek.


Külföldön szerintem elfogadottabbak az ilyen dolgok. Nekem úgy tűnik, hogy ott inkább mindenki úgy öltözködik és olyan stílusú, amilyen lenni akar. Persze nem mindenütt, de többségében.


Meg azért is buzzák le a srácokat, mert egyszerűen nincs jobb dolguk, mint azzal foglalkozni, hogy ki mit vesz fel meg hogy néz ki. Azzal hogy lebzizzák növelik az önérzetüket és felsőbbrendűbbnek tüntetik fel magukat.


Am a lányok is vasalják a hajukat, mégsem lezbizik le őket.


Én még nem vasaltam a hajam, meg most nem is hosszú már, de amikor hosszú volt elgondolkodtam rajta, hogy ki kéne próbálni, de valahogy nem szántam rá magam. Meg azért én nem szeretnék annyi időt szánni ilyen tollászkodásra. De ha valaki ettől most jól érzi magát és neki szüksége van erre, sztem csinálja, ettől még nem lesz baja. Majd később max kinövi vagy leszokik róla.


21f (hetero)

2011. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) (mindenkit felpontoztam :D)
2011. okt. 16. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!