Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleménytek arról ha én...

Mi a véleménytek arról ha én már nem mostam hajat több mint 1 hónapja és nincs is kedvem megmosni? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 20:50
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
89%
Hát kb úgy nézhet ki a hajad mint a puli kutya összeragadt szőre, csak neked a mocsoktól!
2012. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
97%

összegezzünk:

szóval:

-nem mosol hajat már bő egy hónapja és meg vagy róla győződve, hogy ez természetes dolog

-aztán miután mindenki mondta, hogy menj és mosd meg, jöttél azzal, hogy az állítólagos férjed szereti szagolgatni

-majd utána jött az, hogy nincs kedved mosni

-majd elmentél szaunázni, amivel gyakorlatilag a fejeden lévő baktérium handsereget megkétszerezted

-és még mi ezek után is írtuk, hogy MOSD MEG

-de te nem mosod meg, mert egy csaj megdícsérte, hogy milyen szép hosszú

most nem azért, de lehet azért olyan hosszú, mert a kosz rátelepedett a végeire és ha meg mosnád, akkor csak vállig érne a hajad, vagy mi?O.o

esküszöm nem értem mi abban a jó, hogy nem mosod meg, itt kérdezgetsz minket, kiakadunk ezen, és halál nyugodtan közlöd itt, hogy te ennek ellenére, hogy sokan írták, hogy igényleten, nem mosod meg.

ja és még szaunázol is. hol, mocsárban, vagy hol?

2012. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Mocsárban?? Az már dagonyának is gyenge lehet! :D

Jó kis páros vagytok a férjeddel!

Egyáltalán fürdesz? Vagy minek? Végül is neked már alig ha számítana valamit.

2012. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
remélem nem fürdesz, inkább csak dezodorozod, meg parfümözöd magad, hogy ne pazaroljatok vizet, így végülis csak még több dzsuva lesz lesz a bőrödön, a ruháiddal gondolom ugyan ez a helyzet...
2012. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
91%

amúgy Kérdező: főúri családból származol?

mert ott nem nagyon volt szokás a mosakodás, max fél évente egyszer és azt aki fürdött rendszeresen lenézték. ott a töménytelen mennyiségű parfüm és púder fogyott, mert azzal elnyomták a szagot és elrejtették a bőr mocskosságát.

2012. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
94%
Há belűled sé élne mög a Gárnier....!
2012. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
90%
ez nekem olyan kb mintha menstruáció alatt végig 1 tampont használnál. annak is van szaga szerintem próbáld ki és dugd a férjed orra alá hadd szagolgassa!
2012. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Most vagyok 2 hónapos
2012. okt. 21. 14:34
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
"gratulálok" ha így folytatod bekerülhetsz a Guiness Rekordok könyvébe, mint Magyarország legmocskosabb hajának boldog tulajdonosa. ha már így ráérsz rakhatnál fel ide a kíváncsi népeknek egy képet "gyönyörű", "ápolt" hajadról.....
2012. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
jézusom ... nekem alap, hogy 2-3 naponta mosom. ez a te dolgod, hogy nem akarod megmosni, de rajtunk kívül nem szól senki ... ?! ha nem akarod samponnal, akkor legalább öblítsd le/ki citromos vagy borsmentás vízzel ...
2012. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!