Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre haj? Vélemény?

Ombre haj? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barnás fekete most a hajam és nemtudom, hogy milyenre csináltassam..Barnára festessem vagy csináltassam ombréra? Segítseteeek Kérleek..

Szeretnék megelpetést okozni barátomnak az új hajammal..:$


2012. szept. 22. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
fél éve lejárt divat..
2012. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szaffi123 válasza:
78%

Ki a szart érdekel hogy lejárt????nehogyműár mindenkinek azt kleljen ami a divat mert a sok hülye midnig ujat talál ki..mindenki azt csinálja ami neki tetszik ha tiz éve lejárt hajat akar valaki akor azt csinálrtassa mert az tetszik neki johogy nem mindenki állandoan minden nap ha jön valami uj akor rögtön mindig ujat menny már!!!Bocsi a hibás irásért de siettem és ideges lettem ezen a szövegen!

nyugodtan cshnáltasd a hajad olyanra ami neked tetszik és biztos hogy jó az a haj nekem is tetsziik:)

2012. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Ombre = lenőtt haj


Iszonyú ronda és igénytelen szerintem. Inkább legyen egyszínű, az szép.

2012. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ombre köröm jobban tetszik(most csinálom..:D:D) mint az ombre haj..
2012. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ronda... Igénytelen lenőtt hatása van. Egy sztáron ez elmegy, egy átlagemberen nem.
2012. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem annyira tetszik, nagyon nehéz úgy megcsinálni, hogy jól is nézzen ki. Pl. az egyik megasztáros csajnak, (valami Adri) is ombre haja van, de olyan igénytelennek néz ki, mint akinek épp lenő a haja.


Szerintem legyen inkább barna, kicsit feldova pl csokibarna, vagy barna egy picit vöröses beütéssel, az nagyon jól néz ki szerintem. :)

2012. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!