Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre hajat szeretnék magamnak...

Ombre hajat szeretnék magamnak csinálni házilag, fekete hajam van és még nem volt festve, milyen hajfestéket ajánlotok? Ilyen szinre gondoltam

Figyelt kérdés

ilyen szinre gondoltam

[link]



2012. szept. 16. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
na most azt tudnod kell hogy fekete hajra ha otthon de akár a fodrász is csinálja hiába kensz rá akármilyen színt nem fogja befogni. ki kell szívatni elöszőris és valószínű, hogy a szívatás után vörös lesz
2012. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fodrászhoz menj, mert ezt festékkel nem tudod megoldani, csak szőkítővel. és ő tudni fogja milyen szőkítő kell rá hogy úgy szívja ki amilyet te szeretnél.
2012. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
elöző kommentelőnek üzenem, hogy a feketét nem tudja olyanra kiszívatni elsőnek mint amienre szeretné, abból vörös lesz tapasztalatból mondom utánna lehet még szívatni, hogy világosabb legyen és utánna befesteni de ha most kiszívatja akkor sötétvörös lesz
2012. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sötét vörösre mennyi ideig tatot kiszívatni?
2012. szept. 16. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, mindenki figyelmébe ajánlom, hogy a kérdezőnek FESTETLEN fekete a haja!

Ebből következik, hogy festhető, nem kell szőkíteni előtte.

Kérdező! Az ombre hajfestésnek vagy egy technikája, de ha magadnak meg tudod csinálni (hátul azért elég nehéz a fóliákat betenni a hajunkba), akkor csak az óhajtott hajfestékre és melírfóliákra lesz szükséged. Előtte nézz meg pár videót a youtube-on - itt a gyakorikérdések.hu-n is volt már ilyen téma, a link is ott van, de ha nem haragszol, én most nem keresgélem neked...

2012. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget találtam egy pár jó videót
2012. szept. 18. 15:17
 7/7 anonim válasza:
Nem kell se szívatni, se szőkíteni.. Nekem is fekete hajam volt, és befestettem itthon világosabbra. Olyan színű lett amilyet akartam.:)
2013. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!