Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre haj. Így tényleg ilyen...

Ombre haj. Így tényleg ilyen lesz?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=GXFM5RAgiSE < Találtam videókat.Mindegyik így csinálja.Ti esetleg csináltatok már magatoknak otthon ilyet?És ha igen akkor sikerült?

Már festékem is van rá.Igen nem leszívatni szeretném,mert már volt olyan tincsem és nagyon tönkretette a hajamat.Így is ugyan az a hatás nem? Csak azt nem szeretném hogy úgy egyenesen legyen vége a színeknek.


2012. aug. 22. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
én 2x mentem rá világsszőkével, és semmi nem látszik... de ha nincs festve a hajad, akkor befogja, csak inkább narancssárgásra.
2012. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen színű a hajam.Bocsi a hosszú linkért,de ha csak szimplán a kép linkjét másolom akkor lementi a számítógépetekre.Az meg macerásabb.

A saját hajszínemnél világosabbat vettem.Nem akarok nagy eltérést a színek között.Viszont habot vettem.

2012. aug. 30. 17:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Te nem szőkítőporral csináltad esetleg úgy hogy kevés ideig volt rajta? Mert akkor szokott sárga lenni.
2012. aug. 30. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok. ha a természetes hajszíned ilyen, és nincs festve, akkor szerintem befogja a sima szőke. de a legtöbben szőkítővel csinálják, ezért ajánlom azt. mert az a te hajszínedet szőkíti és világosítja, nem egy megadott színné próbálja "átalakítani". mert én szőke festékkel csináltam, de nem jött be :/ így saját tapasztalat alapján ajánlom, de végülis te tudod. milyen festéked van amúgy? ha belinkeled lehet tudok véleményt mondani, mert sokszor próbáltam már szőke festékeket :D ez lenne a legjobb igazából:

[link] mert ez szőkítő és festék is egyben. mondjuk még nem használtam, de sok jót hallottam róla.

2012. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
[link] Ez az.Tudom hogy szőkítővel szokták.Csak félek hogy megint tönkre vágja a hajamat.
2012. aug. 30. 20:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én is hallottam erről a palette-ről.ha azt mondod ez jobb,vagy a szőkítés jobb,akkor lehet megpróbálkozom azzal.
2012. aug. 30. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:

végülis kipróbálhatod azzal a festékkel is, árnyalatokat biztos világosít. főleg hogy nem volt előtte festve a hajad. a szőkítő tényleg eléggé roncsolja a hajat :/ szerintem ha nagyon világosat akarsz a végére mint pl. ez:

[link]

akkor szőkítővel próbáld meg, de csak ha egy kicsit akarod világosítani, mint ez:

[link]

akkor jó a festék. főleg ha már megvetted. azt tudom hogy aki otthon csinálja (sőt szerintem a fodrászok is) azok szőkítik. én amikor megpróbáltam festeni, akkor nem sikerült. de nekem festve volt előtte nagyon sötétbarnára, szóval azért dobta le. de nem olyan sötét a hajad, meg festve sincs, szóval a festést is kipróbálhatod. az legalább nem roncsolja annyira a hajat. elrontani nem lehet :D csak ha nem satírozod szét rendesen, mert az csúnya hogy sötét, egy vonal, és onnantól rögtön szőke. dehát kinek mi tetszik :D

egy jó tanács ha a festést választod, nem tudom mit ír a dobozon mert én csak palette-t használtam eddig, de ne 30 percig hagyd majd fönt, a szőkét hagyhatod 40-45 percig, mert úgy fogja befogni biztosan.

2012. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Festve nincsen.Csak annyi hogy van leszívatva két tincs alul a hajamban.És igen,amúgy csak kicsit szeretném világosítani nem úgy mint az első képen.Az is tettszik,de nem akarok ilyen nagy változtatást :) Köszönöm a segítséged :)
2012. aug. 31. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!