Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz valami baja a hajamnak...

Lesz valami baja a hajamnak ha megint befestetem?

Figyelt kérdés

Szombaton volt festve a hajam, vörösesbarna volt a festék de semmi vörös nem lett benne. Pénteken szeretném befestetni ujra akkor már rendes, intenzív vörösre kb ilyen színűre: [link]

Lehet valami baja a hajamnak?

Attól hogy ilyen hamar festem újra befogja a hajam?


2012. aug. 21. 00:47
 1/2 Zahraa válasza:
Baja végülis nem lesz még ezt bírja de persze minden hajfestés roncsolja. Pénteken ha befested újra azért utána használj hajápolókat, hogy helyre jöjjön. Az meg, hogy befogja-e nem igazán ezen múlik hanem, hogy most milyen a hajad szine mert ez a vörös amit most szeretnél sötét hajra ráfestve nem ilyen lesz.tehát világosabb hajra ajánlott festeni nem sötétre és akkor eléred a kellő szint.Ha viszont sötét a hajad akkor szerintem kell egy kis szivatás.
2012. aug. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyira nem sötét az eredeti hajszínemnél pár árnyalattal sötétebb és amikor az a hajszínem volt színezve a színező nagyon szépen befogta mondjuk gyorsan kopott ezért akartam befestetni csak először nem nagyon mertem ilyen vörösre.

Köszönöm a válaszod.:)

2012. aug. 21. 01:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!