Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jó az, ha valaki mondjuk...

Miért jó az, ha valaki mondjuk parfümutánzatot vesz?

Figyelt kérdés
Ugyanez vonatkozik a ruhákra is. Értem én, hogy olcsóbb, de a cucc minősége vagy az emberke egészsége nem számít?
2012. szept. 20. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor az ember így nem gondol bele ebbe.Azt modnja hogy "á hül*ye leszek megvenni a drágábbat hogy ha van olcsóbb is hiszen ugyan úgy néz ki"
2012. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
mondjuk, mert az emberek többsége örül, ha az olcsóbbra futja
2012. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok eredeti parfümnél/ruhánál/cipőnél a márkanévért kell rengeteget fizetni, nem a minőségért.
2012. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Ruháknál és cipőknél is vannak nagyon nagyon gagyi változatok, de vannak olyanok, amik tényleg olyanok mint az eredeti csak sokkal olcsóbbak ugye... Parfümnél meg hát az eredetit tovább érezni.. kb ennyi :D Aki képes egy parfümért kiadni több tízezer forintot, azzal már gondok lehetnek :D
2012. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam venni, a következő ok miatt.

Én a parfümökkel nagyon kényes kapcsolatban vagyok, egyszeri illatolással nem tudom eldönteni, hogy hosszabb távon is szeretni fogom-e. Volt úgy, hogy az üzletben nagyon tetszett, megvettem jó drágán, és pár nap után már nem bírtam elviselni magamon.

Az utánzatokon szoktam tesztelni. Persze, ami kapható így.

Ha azután is nagyon tetszik, hogy elfogyott az utánzat, akkor veszek eredetit.


Az FM parfümök tartósságára semmi panasz nem lehet, és vannak olyan illataik, amelyek megszólalásig hasonlítanak az eredetire.

2012. szept. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Mik azok az fm parfümök és hol lehet őket megvásárolni?


én is szívesebben fizetnék kevesebbet egy finom illatért .Az eredeti utánzatok amikkel eddig találkoztam ,100-as boltokban voltak ,de szörnyű szaguk volt.


Szuívesen vennék olyat ami utánzat ,de nem kerül egy fél autó árába. :-)) illetve minden városban lehet ilyen fm parfümhöz jutni? Fehérváron is? pontosan hol? köszi a választelőre is.

2012. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Például itt lehet vásárolni:


[link]


vagy [link]


De a Google-ben találsz többet is.

2012. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Aki képes egy parfümért kiadni több tízezer forintot, azzal már gondok lehetnek :D


Egy Chanel/Versace/Givenchy/Guerlain parfüm az PARFÜM. Nem az avonos meg a beyoncés vacakokkal szokás ezeket egy lapon emlegetni. Én sem veszek több tízezerért, mert nem engedhetem meg magamnak, ajándékba kaptam Diort meg DKNY-t. Ez a 2 minőségi parfümöm van, ritkán is használom őket, nagy becsben tartom, sose használnék kamukat. De attól még tudom, hogy mi a PARFÜM és mi a a többi. Mondjuk ezt te proliként nem értheted.

2012. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért,mert mondjuk most vettem egy utánzatot 1000 ftért piacon és ugyan olyan illata van mint a fele akkorának 5000 ftért. Meg ugye vannak a drogériában kapható 30+os parfümök,amik más helyen ha eredeti ha nem akkor már 5000ért kapható. Ruhákból inkább eredetit,de parfüm nem érdekel,mivel SENKI NEM LÁTJA
2012. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem normális az aki erre költ?Van akinek van pénzre rá.Attól még hogy megengedheti magának valaki,nem jelenti azt hogy hülye is az illető.Nem mondhatod hogy ha lenne bőven pénzed rá te nem vennél.
2012. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!