Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jó az, ha valaki mondjuk...

Miért jó az, ha valaki mondjuk parfümutánzatot vesz?

Figyelt kérdés
Ugyanez vonatkozik a ruhákra is. Értem én, hogy olcsóbb, de a cucc minősége vagy az emberke egészsége nem számít?
2012. szept. 20. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves #8.


Nem vagyok proli, inkább te vagy sznob :)


Nagyon szeretem az illatokat, van jó néhány eredeti is, köztük pl. Dior, Chanel, ha már ezeket emlegetted, de vannak utánzatok is.

Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy havonta több tízezer Ft-ot költsek parfümökre. És tulajdonképpen nem is akarok.

2012. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vannak jó illatok a kimért parfümök között is. És vannak jó ruhák, amelyek olcsók és jó minőségűek.


Viszont van a drága parfümök között is olyan, ami elviselhetetlen. Pl a Dior Fahrenheit egy tök jó illat, de rajtam elviselhetetlen, fejfájást okoz. Pedig egy drága, "minőségi" parfüm. És az ed Hardy felsőm is néhány mosás után elkezdett nyúlni, nem ezt várná az ember ezen a szinten...

2012. okt. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!