Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden világosbőrű, kék szemű...

Minden világosbőrű, kék szemű lánynak jól áll a szőke?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok. Világos a bőröm és világoskék a szemem. Az eredeti hajszínem szőkés-barna olyan természetes seszínű, de amióta festetem csak sötétbarna volt. Sokak szerint jól áll, de érdekelne a szőke is, mivel elvileg az ilyen karaktereknek az is jól áll...de sokan óva intenek és magam is ódzkodom. Szóval mit gondoltok?:) Láttatok már olyat aki ilyen de mégsem áll jól neki a szőke?
2012. szept. 20. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok olyat láttam már, akinek nagyon buta-szőke-csinibaba külsőt adott a szőke haj. Ezen csak ront a világos bőr és kék szem. Van akinek jól áll a kék+szőke, de van, akinek nem.


Pár fotó, kék szem + sötét haj:

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Németországban sok szőke kék szemű fiú lány van :))

Amúgy jól állhat ha ezek az adottságaid

20/F

2012. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár nekem a természetes hajszín jobban tetszik.(am. nekem is kb. szőkésbarna, sötétszőke a hajam, úgyhogy már csak ezért is jobban tetszene az eredeti hajszíned) 19/f
2012. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem a szőke haj ad buta kinézetet, hanem az arckifejezés.

szerintem próbáld ki milyen, ha nem tetszik akkor többet nem leszel szőke:D egyébként a vörös is jól állna szerintem

2012. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szőke a nagyon fehér arcbőrhöz annyita nem jó, mert nagyon sápattá teszi a viselőjét, pl Emmánál ez nem az igazi: [link]
2012. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szőke minden világos típusnak jól áll, mert természetes. A skandináv országokban is javarészt szőke hajú, kék szemű, világos bőrűek az emberek, és gyönyörűek. Én csak lestem mikor ott jártam, hogy basszus hogy lehetnek ennyire nagyon szépek. A magyar nők sehol nincsenek azokhoz képest.
2012. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!