Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet csinálni a rövid...

Mit lehet csinálni a rövid hajjal?

Figyelt kérdés
Rövid szőke hajam van (a vállam alá ér öt centivel kb.) általában simán kiengedve szoktam, de már unom. mit kezdjek vele?

2012. szept. 17. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
fonás, két copf, egy copf, konty ,hajrák
2012. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rövid?! Azt hittem, valami igazán rövid hajról lesz szó. :)


Igazából a te hajad középhosszúnak számít, nem olyan rövid az, csak te látod úgy! Viszont ebből a hajhosszból rengeteg mindent ki lehet hozni.

Pl. simán beszárítod egyenesre a hajad, vagy göndör hajat csinálsz. Hogy a természetesebb megoldásoknál maradjunk, segítségedre lehet hajgöndörítésnél a zokni, az alufólia, a szivacsos hajcsavaró, ha nagyobb hullámokat akarsz, akkor nagy átmérőjű hajcsavaró. Ha érdekelnek a módszerek nézz utána itt a gyk-n, sok kérdésnél le vín írva, hogyan kell használni őket.

Aztán, ha már hullámos, göndör a hajad hagyhatod simán kiengedve, vagy valami szép csattal elcsatolhatsz 1-2 tincset, esetleg összefoghatod lófarokba a hajad, az is nagyon szép. :)

Hordhatod befonva a hajad, az nagyon divatos mostanában és szép is. Lehet sima hármas fonással fonni, de akár parketta vagy halszálka fonást is választhatsz, egyikkel sem lősz mellé.


Különböző hajpántokkal, hajcsatokkal, hajgumikkal is fel lehet dobni a frizurádat. Csinálhatsz konytokat is, pl. egyszerű balerina kontyot, vagy laza, kicsit leomlós kontyot.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, ha érdekel még néhány tipp, ajánlom Takács Nóra videóit (www.life.hu -> hogyan legyek jó nő?).

2012. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KÖszi :)
2012. szept. 17. 18:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tupírozni hogy lenne jó (elől egy kicsit rövidebb a hajam mint hátul[az államig tudom lehúzni], és egyenes hajam van) ?
2012. szept. 17. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

A tupírozás egy érdekes kérdés, neked kell kitapasztalni, hogy áll jól.

Én is szoktam néha tupírozni, főleg, amikor már zsírosodik a hajam és kezd lelapulni, de nem volt időm hajat mosni. Egyébként nem annyira szeretem ezt a megoldást, mert sérül tőle a haj szerkezete.


Kell egy jó tupírfésű. Nekem az a titkom, hogy kis tincsenként haladok és csak a hajtőtől kb. 3cm-re tupírozok, tehát tényleg csak a hajtövet emelem meg vele. A tupírozott tincset elteszem oldalra és jöhet a következő tincs. Nem szoktam az egész hajamat tupírozni, mert akkor brutál nagy lenne a végeredmény, csak a felső részét tupírozom. A végén a tupírfésű másik felével, ahol a ritka fém fogak vannak megigazgatom a hajam és kész.

2012. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hajrák :DDDDD
2012. szept. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!