Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna a vörös?

Szerintetek jól állna a vörös?

Figyelt kérdés

sziasztok:) most vállig ér a hajam, soha nem festettem be, szőkés-barna a hajam, de itt-ott kezd bebarnulni, seszínű és már kezdem utálni.. azért vágattam le mert töredezett nagyon a sok vasalástól. Most nincs formázva 'egybe van' és nem tudok mit kezdeni vele..:( azt várom hogy tavasszal megformáztatom, mert akkor már hosszabb lesz. Fehér a bőröm, kék szemem van. Gondolkodtam hogy beszínezem őszi szünetben vörösre, (olyannal ami 6-8 mosás után kijön), de olyan sötétebb vörösre kicsit, nem olyan rikitósra. Nagyon csúnyán kopna ki?

Ha gondoljátok priviben küldök magamról képet hogy hogy nézek és és irjátok meg h jól állna e.:) arra kérlek titeket hogy kort nemet, és hogy hol laktok irjátok meg köszi:) ( nem akarok ismerősbe botlani)

16L


2012. szept. 16. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a képet elküldöd én megmondom

L/18 Bp :)

2012. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt felejtsd el, hogy a hajszínező teljesen kikopik a hajból.

Az, hogy jól áll-e az attól függ, hogy mennyire állnak jól úgy általában a meled színek. Szoktál narancs vagy barackszínű ruhákat hordani? Esetleg türkizzöldet, vagy barnát?

Kék szemmel nagyon kockázatos a vörös, persze attól függ melyik árnyalata. Lehet valaki hideg kék szemű, nekik a szürke, kék, fehér, lilás árnyalatú ruhák állnak jól a bőr és szemszínükhöz (és a természetes hajszínükhöz). vagy melegebb, akkor pedig a barack, rózsaszín, vajszín, sárga...stb, akkor jó lehet a vörös haj.

Sajnos ezt fotóról nehezen lehet megállapítani, inkább csak élőben, mert a fotón a kép minősége és a fényviszonyok is csalókák lehetnek, másnak mutatják a színeket, mint a valóság és itt egészen pici eltérésekről van szó. Inkább az alapján dönts, hogy hogyan szoktál öltözködni, ha főként hideg színeket hordasz, akkor nem neked való a vörös haj, mert valószínűleg nem állna jól. Az ember ösztönösen olyan színeket szeret álatlában (hordani is), amik jól állnak neki.

Figyelem! a borvörös, és a pink nem meleg szín, mint ahogy a rózsaszínnek is van hideg árnyalata, szóval ezzel óvatosan.

2012. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt tudd, hogy a hajszínező nem fog teljesen kikopni, a vörös árnyalat foltokban megmarad amíg le nem nő.
2012. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi! :) hát én állt. fekete , rózsaszín feketés-zöldes, fehér-fekete cuccokat hordok. Nem állnak jól a nagyon rikító színek
2012. szept. 16. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!