Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól állna nekem a...

Szerintetek jól állna nekem a vörös?

Figyelt kérdés

ilyen színű a hajam: [link]

az arcomhoz illene ez a szín?

[link]

világos a bőröm, de barna szemem van, és eddig amiket néztem vörös hajú lányok, mindegyiknek kék, zöld szeme volt.


2012. aug. 17. 17:15
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. aug. 17. 17:16
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem jól állna a vörös haj mert az szerintem megy a barna szemhez és a világos bőrhöz is

a vörös hajúaknak álltalában fehér bőrük van

ha idegankedsz vagy nem tudod jól fog e állni először festesd vöröses barnára: [link]

de szerintem jól fog állni csak arra figyelj hogy a szemöldököd ha barna akkor szerintem szt is festesd át olyan szinre ami nem fog nagyon eltérni a hajszínedtől

2012. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen, a szemöldököm hozzászoktam festetni, ha változik a hajszínem :)

köszönöm!

szerintem vöröses barna lesz:)

2012. aug. 17. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez felesleges kérdés volt, a vörös minden nőnek jól áll.
2012. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én tettem be képet magamról, MERT olvastam pont itt(!!), hogy valakinek borzalmasan állt...

gondoltam megkérdezek mást, nem csak úgy befestem észnélkül...

2012. aug. 17. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, de aki azt mondja hogy a vörös haj nem áll jól egy nőnek annak nincs izlése. Legalábbis nem olyan kifinomult mint az enyém.
2012. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

red4me akkor te még nem láttál pattanásos, szeplős, pirulós arcú vörös lányt, ritka ronda látvány. tudom neked ez valami perverzió, vagy csak hülyülsz, nem tudom, de akkor sem áll jól mindenkinek.

Barna szemhez nekem nem tetszik a vörös, de a vörösesbarna az nem rossz.

2012. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna! :)
2012. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"akkor te még nem láttál pattanásos, szeplős, pirulós arcú vörös lányt"


Áhh, egyett se:P Magam elé képzelem ezt a lányt barnába, kettő közül kell választani nekem legyen a vörös.

Ha neked nem tetszenek hálisten, legalább nem kell versenyeznünk, enyémek a vörösek, tiéd az összes többi.

2012. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!