Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásaimmal...

Mit csináljak a pattanásaimmal? (házi praktikák. )

Figyelt kérdés

Miért pattanásos az arcom?

Nem az egész arcom, de több is van, kb. 8-10 biztos!

- Rengeteg vizet iszom, s csak azt! ( napi 3-4 litert tuti)

- Nem étkezem olyan egészségtelenül...(nem eszem fűszeres ételeket, persze csokit igen :p)

15/L

( kozmetikushoz most nem tudok menni:/)


2012. szept. 16. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
zsíros a bőrőd ezért vannak pattanásaid, nekem is és nekem a kozmetikus azt javasolta hogyha nem akarsz mindenféle krémeket venni, hogy szappanal mosd meg az arcod mert az szárírja a bőrt
2012. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám vett az arcomra szappant. Az a neve,hogy fekete szappan,ki is próbáltam,összehúzza a pórusokat.Igaz,hogy drágább(mi 1050Ft-ért vettük)Tisztább lett az arcom,én is sok mindent kipróbáltam,úgy érzem ez vált be!Tonikot,bőrradírt,hűsítő krémeket használok.Hallottam már olyat is,hogy tojássárgáját felvered,és pár csepp citromlevet csepegtetsz bele,rákened az arcodra,és addig rajta hagyod,míg meg nem keményszik.Olyat is olvastam,hogy sima fogkrém is leviszi azokat a pattanásokat,amik csak pirosak,be vannak gyulladva,és nem tudod őket kinyomni.Én is rengeteget küszködtem velük..:/ Remélem tudtam segíteni!:)
2012. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én olyat hallottam hogy tojásfehérjét felvered és felviszed az arcodra,befeded papírtörlővel az arcod rajta hagyod amég megkeményedik és leszeded:D elég furin hangzik de ki fogom próbálni :D a maradék tojássárgáját meg rakhatod hajpakolásba
2013. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Doruss ***** válasza:
A dm-ben kapható úgynevezett sószappan (lényegében egy kicsi sótömb-szerűség), a használata rá van írva a külsejére. Szerintem az nagyon jó, nekem bevált.
2014. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doruss ***** válasza:
Ja, de egyébként a sószappan máshol is kapható még, pl. Rossmann...
2014. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!