Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam kb 2 cm-rel van váll...

A hajam kb 2 cm-rel van váll alatt. Hetente 2x vasalom ki, de használok hővédőt. Vannak-e házi praktikák, amitől gyorsabban nő a haj?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hiába használsz hővédőt és egyéb praktikát, amíg vasalod, nem fog gyorsabban nőni, sőt roncsolja.
2012. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Egészséges táplálkozás, esetleg vitamint szedni.
2012. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
ne vasald és gyorsabban fog nőni(:
2012. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az én hajam 2 éve nem nő egy centit se a sok vasalás miatt, szóval hagyd abba.. tudom hogy ugy béna meg minden, de sokkal jobb lesz, ha megnő... mndjuk én már nem is vasalom mégis hullik, törik minden baja van, pedig fodrászt se nagyon lát... szóval szerintem hagyd abba :)
2012. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és a fele kihullott, és szerintem már azt sose kapom vissza. elég szívás... inkább legyek csúnya fél évig mint egy életig szenvedni a vasaló miatt.. mostmár nem tudom visszacsinálni sajnos, de mindennap bánom...
2012. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. szept. 9. 20:06
 7/7 anonim válasza:
Ne vasald! Ha nagyon szarul áll,inkább tedd copfba! én 1 évig vasaltam minden nap,most meg minden nap rövidebb a hajam,és hiába vágom le a végeit,már csak az segítene ha több mind 10 centit legagnék belőle..de viszont azt olvastam a riciolaj nagyon jó a hajnövésre,én is azt fogom kipróbálni,olvass vagy nézz utána!:)
2012. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!