Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor mitesszeres vagyok...

Most akkor mitesszeres vagyok vagy csak tágak a pórusaim?

Figyelt kérdés

[link]

olyan kis barnás pöttyök vannak nagyon sűrűn az orromon, az államon és pár a homlokomon, meg egy csomó a szemem alatt részem, az orrom mellett. Mármint ne a fekete cuccokat nézzétek, hanem a barnás, kicsi pöttyöket.

Az is mitesszer, nem? Vagy csak tágak a pórusaim? Eddig úgy tudtam, két fajta mitesszer létezik: a fekete (mint a képen), vagy a barna, ami már nagyon mélyen van a bőrben és nagyon nehezen lehet kinyomni.

Most akkor mi van?

14/L


2012. szept. 16. 12:00
 1/7 Penszy ***** válasza:
90%
a bajuszod szőkíttesd ki ! mitesszerek és tágak a pórusaid ! menj el kozmetikushoz kitisztíttatni ,mert nagyon gázos !
2012. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem én vagyok, de ne is zavarjon...
2012. szept. 16. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
a képen egy pasi van? Ha nő az illető, akkor naon gáz...
2012. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem pasinak tűnik :)
2012. szept. 16. 12:27
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor azok a barna kicsi pöttyök is mitesszerek?
2012. szept. 16. 12:28
 6/7 Penszy ***** válasza:
jól van ,bocsi nem tudtam h .nem te vagy ! a barna pöttyök sztem nem mitesszerek
2012. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mondjuk én is bocsi, így jobban megnézve, lehet, hogy egy bajszos nő.
2012. szept. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!