Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon mitesszeres az orrom,...

Nagyon mitesszeres az orrom, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
szoktam radírozni és gőzölni is.Gőzölés után ki szoktam nyomkodni de utána nagyon piros lesz és kisebesedik és még el sem tűnik rendesen.14/L
2012. jún. 30. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Strandolj és napozz.
2012. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mitesszertapasz (rossmann, dm)
2012. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mérsékelt időtartamú napozás vagy szolárium csökkentheti a zsírosodást, így a faggyúmirigyek is kevésbe dugulnak el. Reggel és este használj mitesszer elleni tonikot, heti 2X pedig radírozz. A mitesszertapaszt én is próbáltam, de szerintem nem igazán hatásos. Az iszapos alapanyagú arcpakolások viszont kifejezetten jót tesznek a problémás bőrnek (lsd [link] - a gyógyiszap bioboltban vagy patikában is kapható)
2012. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenképpen menj el kozmetikushoz, ott megtudhatod milyen bőrtípusod van, és kikérdezheted, hogy milyen termékeket ajánl a bőrödre :)
2012. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NE napozz!


Nézz utána, a napsugarak csökkentik a gyulladást, ami rövidtávon jó, DE elősegítik a mitesszerek képződését.


Niveás mitesszer tapasz. A legjobb. Annyit kiszed, hogy öröm nézni.

2012. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én 16 éves lány vagyok. Nekem is rengeteg problémám volt ezzel az évek során. Aztán a nővérem vett egy Clean&Clear tonikot...mindig is utáltam a tonikokat, de végülis kipróbáltam, és hihetetlen, hogy bevált. Direkt mitesszereltávolító tonik.

[link]

2012. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!