Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az, hogy az orrom...

Mitől van az, hogy az orrom nagyon mitesszeres?

Figyelt kérdés
Borzasztóan zsíros szokott lenni az orromnál a bőr, és mikor kicsit megnyomom akkor csak úgy jön belőle az a fehér krém féleség... mit tehetnék ellene, milyen módszerrel tudnám ezt eltüntetni??
2011. jan. 18. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ez a helyzet, pedig tisztán tartom a bőröm..
2011. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Én 12 éves korom óta tök mitesszeres vagyok és nem tudok ellene mit tenni.2-3 naponta, keletkezik, hetente kinyomom egyszer általában zuhanyozás után. Még most 26 évesen is, de talán már nem annyira zsíros a bőröm, mert kezdek már "idősödni".
2011. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikussal,hidd el egy jó kozmetikus csodákra képes, barátomnak is eltünt, jó persze nem 100%osan de sokkal jobb lett.
2011. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pedíg kozmetikus vagyok.Sokat segíthet az orrkörnyék tisztító tapasz.Esetleg agyagos pakolások csak az orr környékére felvíve.Sok sikert.
2011. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Tizenévesen én is sokáig szenvedtem ettől.

Kb 19 éves koromra magától megszűnt a probléma:-D

2011. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!