Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres az orrom. Hogy...

Mitesszeres az orrom. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
Szép az arcbőröm, nem is volt problémám vele soha. Mindig volt egy kis mitesszer az orromon oldalt, de azt tudtam kezelni, kinyomkodtam. Most viszont az orrnyergemen vannak, ahol nem nagyon tudom kinyomkodni, mert vékony a bőr. Rendszeresen használok arcradírt. Nem segít. Mit tegyek?
2011. márc. 14. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez a helyzet. Én egy Clean & clear terméket fogok kipróbálni, méghozzá van egy arctisztító tonikuk, ami kifejezetten mitesszer ellen készült.

lilás kékes színű, azt hiszem ez:

[link]

sok sikert! :)

2011. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

gőzöld meg az arcodat ( forralj fel egy lábasban vizet tehetsz bele kamillát , teafaolajat ) , minimum 10-15 percig gőzöld , ha bírod tovább is és utána nyomkodd ki a mitesszereket. vmilyen tiszta kendő segítségével nyomd ki, ne a körmöddel simán , ha nem jön ki könnyen ne erőltesd, mert begyullad . nyomkodás után vmilyen arclemosóval fertőtlenítsd le /ami alkoholos, bár az meg szárít , szóval óvatosan vele /,de a lényeg, hogy húzódjon utána össze a pórusod . aztán krémezheted

én így szoktam csinálni, de max egy hónapban egyszer nyomom ki a mitesszereket , de gőzölni minimum egy héten egyszer szoktam, nekem szép tőle a bőröm !:)

2011. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gozoles, kozmetikus!


Vagy

Dm rossmanban kaphato ilyen mitesszerkihuzo tapasz en nagyon szeretem, mert tenyleg kihuzza, nem az egeszet inkabb a tetejet, de utana mar konnyebben kinyomhato a tobbi egy kendovel!


A tapaszon tenlyeg latszik am a sok kis miti.

1000 fotint 6 darab a dmben. Rossmannban meg van benne kulon orr meg allra valo egybecsomagolva.


Nekem anno ilyen clean&cleares dolgok nem segitettek se a piros izes arcadir...-.-

2011. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisnita ***** válasza:
Én is kipróbáltam a gőzölést már és az a tapasztalatom, hogy ha 5 percnél tovább gőzölöm akkor annyira felpuhul a bőröm, hogy ki sem lehet nyomni a mitiket :S A mitesszer tapaszról én is hallottam sok jót, nem tudtam, hogy lehet kapni a DM-ben, de most már ki fogom próbálni. Köszi a tippet :)
2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden választ, hasznosak voltak :)
2011. márc. 15. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!