Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan marad egyenes a hajam?

Hogyan marad egyenes a hajam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon erős hajam van és sokáig tart a vasalás ..ami nem is lenne baj ha nem göndörödne vissza fél óra múlva. Hogyan tudnám megtartani az egyenes hajat, hogy kibírja a napot?

2012. szept. 13. 17:15
 1/3 anonim válasza:

Ismerős, évekig szórakoztam én is ezzel és a válasz: sehogy. tehetsz rá akármilyen lakkot, a természetes formáját akkor is visszanyeri vagy a párától, az esőtől, a széltől, a napsütéstől...


Szárítsd ki és másnapra csak finoman vagy divatosan hullámos lesz és az már nem is olyan rossz, főleg, hogy nem égeti össze a haját az ember érte.

2012. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak hajkiegyenesítő készítmények, érdemes lehet ilyet kipróbálni. Van pl. a kallosnak is, az nem is lehet olyan drága, egy próbát megérhet. Ha érdekel, nézz után a krémmánián, és el tudod dönteni, hogy érdemes lehet-e megvenni.


Egyébként tényleg jó, amit az első válaszoló írt. Próbáld meg beszárítani a hajad. Vagy, ha befonod, akkor egyenletesen hullámos lesz a hajad, az nagyon szép és divatos. :)

2012. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az is lenne fontos a az egyenes mert scene vagyok, de azért köszi a válaszokat :)
2012. szept. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!