Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek elmenjek egy...

Szerintetek elmenjek egy kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos az arcom kipróbáltam már pár szert de nem vált be.Azt mondták, hogy menjek el egy kozmetikushoz...Lehet hogy hülye kérdés de mit csinálnának ott velem?És fájdalmas?Korhatár van?Mivel kezdődik a suli nem szeretnék pattanásos arccal menni mivel páran beszóltak és megnéztek e miatt...Szerintetek mit tegyek?Menjek a kozmetikushoz vagy van valami jó praktikátok a pattanások ellen?Kérlek segítsetek mert a pattanások miatt elég rossz minden napom...Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)

#Pattanás-Kozmetikus
2012. szept. 12. 20:17
 1/7 anonim válasza:
Mindenképpen keress fel egy kozmetikust! Nem fog fájni! Csak lekezeli az arcod és tanácsot ad hogy mivel mosd illetve milyen krémmel kezeld az arcod. :)
2012. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mmano88 ***** válasza:
Nálunk egy teljes arctisztítás 5000ft körül van és másfél-két órás folyamat. Még nem voltam, csak utánaérdeklődtem. De azt mondják másnap még csúnya lesz az arc, úgyhogy szerintem hétvégén csináltasd. :)
2012. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van hogy fertőzés miatt vannak a pattik, azt érdemes dokival is megvizsgéltatni. De az is lehet hogy egyzserűen csak kamaszodsz.

Elmehetsz kozmetikushoz is, de az is biztos hogy eked is kell valamit tenni ellene.

Úgy gondolom fiúvagy, svéd cseppet szoktak ajánlani pattanásos bőrre arctonikak, nagyon hatásos, de mivel alkoholos szárítja a bőrt ezért ha már elmúlott ne használd, de bármikor előveheted, ha szükséged van rá.

Nekem nagyon beváltt a felesleges faggyút mindennap reggel este nedves törcsivel alaposan ledörcsölöm az arcomat, szerintem ez eléggé radírozza is.

A hidratálása ott kezdődik hogy eleget iszol, ha kell kenheted is valamivel ami szimpatikus, ha nem akarzs drágát, vehetsz mosakodó kenőcsöt patikában tized annyiba kerül mint a márkásak és szerintem hatékonyabb is...


de lehet hogy allergia?

2012. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.lány vagyok

2.kb. 4-5 éve meg van úgy hogy nem hiszem hogy allergia

2012. szept. 12. 22:46
 5/7 A kérdező kommentje:
M;g valami?
2012. szept. 13. 09:56
 6/7 A kérdező kommentje:
még valami?
2012. szept. 13. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor marad a doki.

Lehet allergia is... legfeljebb nem szezonális.

2012. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!