Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmenjek kozmetikushoz vagy sem?

Elmenjek kozmetikushoz vagy sem?

Figyelt kérdés

Elég zsíros a bőröm, és vannak pattanásaim is. Ezeket kezelem, így már egyre ritkábbak, de a régi fekete pöttyök megmaradtak, és azokat szeretném eltüntetni, plusz vannak olyan kis kiemelkedések a bőrömön, mint a pattanások, de olyan színűek, mint a bőröm, azokkal is kezdeni kellene valamit. Szerintetek menjek el kozmetikushoz? Reklamálhatok majd, ha utána több pattanás lesz az arcomon , vagyis többet ártott, mint használt? Ilyenkor vissza lehet kérni a kozmetikustól a kezelés árát?


És ha használ, letisztítsa az arcomat, kb. mennyi ideig marad szép tiszta?


2010. aug. 11. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de kíváncsi vagyok rá én is, mivel nekem is ugyanez a helyzetem.:-S

Mondjuk azt szokták mondani, hogy jobb ha néha elmegyünk kozmetikushoz.De nem tudom.

MIndenesetre én sem akarom azt,hogy elcsessze és utána még több patim legyen.Mondjuk ez kozmetikustól is függ,hogy milyen, mert ha annyira nem szakképzett akkor csak rondíthat a helyzeten,azt hiszem.

2010. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kim88 ***** válasza:
Szerintem menj el kozmetikushoz,nekem használt, szép tiszta lett tőle az arcom. Én zsíros bőrű vagyok, egy évben kb. 2x megyek arctisztításra,nyomkodásra. Üdv
2010. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen idióta emberek vannak, köztük a kedves Kérdező!
2010. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,menj el.Nem hiszem,hogy több lenne,ezt nem a kozmetikus okozza!A kezelés után nem figyelnek a bőrükre sok esetben,ennek köszönhető,hogy több pattanás lesz.Reklamáció ilyen esetben nincs!Ő kitisztítja,de ne tőle várd,hogy soha nem lesz több pattanás.
2010. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!