Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásokat?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok de már vagy 4-5 éve pattanásos az arcom.Nagyon zavar.Sok krémet, arctisztítót kipróbáltam már de semmi javulás.Kérlek segítsetek....

2012. szept. 11. 21:04
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
kár,ez azt jelenti hogy a böröd nagyon érzékeny.
2012. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
én az akneroxid kenőcsöt használom 4 napja, és teljesen eltüntette a kisebb-nagyobb pattanásaimat. nekem ez vált be legjobban, viszont erre sokak allergiások, szóval szerintem kérdezd meg a gyógyszerészt, mielőtt használnád. sok sikert :))
2012. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Photoshoppal
2012. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
jah és amikor a suliba vagy akárhova megyek a photoshop mit segit!???
2012. szept. 29. 23:06
 25/36 Milkacsokiii válasza:
100%

Szia!

Kicsit érdekesen fog hangzani, de nekem bevált ez a módszer, és van is benne logika.

Tehát, az a lényege, hogy az arcbőrön felhalmozódnak zsírok, por meg minden más is, amit a nap elején és végén érdemes eltüntetni, hogy a pórusaid lélegezhessenek. Ehhez sokan a szappan javasolják, merthogy az szárít. DE az igazság az, ha szappannal szárítod a bőröd, akkor az csak még több zsírt fog termelni, mert úgy érzi, hogy kiszárad. EZÉRT kipróbáltam a következőt, és használt:

-Tegyél pár csepp olajat a kezedre (pl olivaolaj, szőlőmagolaj stb.)

-Dörzsöld át vele az arcod!

-Egy törölközőt vagy valami rongyot, amit majd csak erre fogsz használni, vizezz be meleg vízzel, és tedd az olajos arcodra!

-Hagyd magad "párologni" néhány percig!

-Töröld le az arcod, és aztán mosd le tiszta vízzel!

Ennyi az egész :)

Remélem beválik, nekem nagyon bejött! :)

2013. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
pechemre, nekem is pont sulikezdésre lett :/ merre laksz? :D én is Erdély. Kovászna megye :P a kérdésre visszatérve. kenem avonos pattanásleszáritóval, nem jön helyre, antibiotikumos kenőccsel sem :/ , fogpasztával és kékszesszel sem :/ már azt se tudom mit használjak. de attól megpróbálhato a fogpasztát, mert van akinek hat :D
2013. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
ma kipróbáltam egy fél élesztőbe cseppencs egy nagyon kicsi olvasztott mézet. egy csepp is elég. kend rá az arcodra és hagyd 10 percet :D elég jól hat
2013. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
100%

Helló .előszőr is a pattanásokat nem kivűlről gyógyitjuk vagy tüntetjük hanem belülről és azt nem lehet olyan hamar hanem heteken/hónapokon még akár éveken át . És ezt egy másabb-fajta diétával is lehet kezelni . mint például : Minden nap nagyon sok vízet kell inni ,hogy a baktériumokat és a zsiradékot szállítja ki a szervezetből. nagyon sok gyümölcsöt és zőldséket kell fogyasztani *minden nap* . Abba kéne hagyni a hüsítőt meg a rengeteg édességet ,mert sok olyas valami kerül a szervezetbe ami nem jól hat föleg a kamasz/Teen korban. főleg ezek miatt jönnek elő a pattanások. Többet kell kint ülni a levegőn mint bent a négy fal közt ;) .

Ne használj krémeket, csak pénz kidobás .nem életed halálig tünteti el hanem cak leszárítja vagy össze huzza .de az csak ott van. ezért ajánlódtam a diétát ha egész életed végéig szeretnél szabadulni tölle .

Ajánlanám még azt is ,hogy citrom lével kenegesd be a pattanásokat és hagyd ott .majd rá 1 órára mosd le .ezt is minden nap ajánlatos. meg a só-szappan is elégé jó. kinek mi segít .

remélem ezek közül segít valami. és ha nem .ez van. *és ha nem értelmes amit írtam sajnálom de modern analfabéta vagyok*

2014. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Nekem is sok van, és nekem a Kutaden (vagy Reviken) nagyon sokst és hamar segített. Nem kimondottan arcra van, de nagyon jó. És nagyon kevés helyen kapható.
2014. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Vegyél clearskint!én is azt használok!és használ
2014. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!