Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásokat?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok de már vagy 4-5 éve pattanásos az arcom.Nagyon zavar.Sok krémet, arctisztítót kipróbáltam már de semmi javulás.Kérlek segítsetek....

2012. szept. 11. 21:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Én most neogranormont használok. Hát elég érdekes, mert van amit rögtön teljesen eltüntet, van amelyikkel meg nem tud mit kezdeni... De egy próbát megér.
2012. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
igazából ideig-óráig tudod szüntetni/kezelni a pattanásokat, de mivel tini vagy, ez sajnos egy ideig az életed velejárója.
2012. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Igaz amit az előző mond, de nagyon fontos ezekre odafigyelni. Én is ilyen 13 évesen voltam nagyon pattanásos, és sajnos hegek maradtak utána. Már 19 vagyok, de még mindig megvannak... Most bánom, hogy nem mentem akkor kozmetikushoz, de hát nem voltam ennyire előrelátó sajnos.
2012. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy ne menjek kozmetikushoz mert az "még nem nekem való".Azt mondták ha bekenem valamivel elmúlik.Igaz hogy azért vannak mert most abban a korszakban vagyok de engem zavar mivel az osztályban csak nekem vannak ilyen pattanásaim...
2012. szept. 12. 13:14
 15/36 A kérdező kommentje:
Még valami ötlet????????????????
2012. szept. 12. 19:04
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Nyers krumpli, bőr alatti pattanásra jó. Felragasztasz egy fél krumplit az arcodra, bár azt sokáig kell rajtahagyni.
2012. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
Még megprobálhatod a hagymalét. Fontos,hogy fehér hagyma legyen,azt ugy megszorittod,hogy legyen egy csepp amit rácsepegtetsz a pattanásra,ez nemmindenkinek hat,nekem nagyon bevált,egy nap alatt eltüntette a pattanást (aztán ird meg neked is sikerült e evel a modszerrel)
2012. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ki is próbálom! :)
2012. szept. 13. 20:18
 19/36 anonim válasza:
na,bevált ? Valami változás a hagymalétöl?
2012. szept. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
szerintem semmi változás...még mindig piros és pattanásos.Amikor bekentem hagymalével nagyon csípte a szeme de késöbb már nem annyira.de amikor lemostam akkor nagyon piros volt....úgyhogy nem vált be :(
2012. szept. 14. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!