Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sötét lesz tőle a hajam?

Nagyon sötét lesz tőle a hajam?

Figyelt kérdés
Ha ezt www.marvin.Bookline.hu/product_images/753/O113398. JPG rákenem a hajamra (nugátbarna) akkor milyen színű lesz a hajam? Csak mert hallottam, hogy volt aki rákent barnát a hajára, és tök sötét, szinte már fekete lett tőle. Én meg semmi képp nem akarok fekete, vagy nagyon sötét hajat. Szóval nem nagyon merem rákenni a hajamra, addig míg nem kapok valami tanácsot. Szóval help!
2012. szept. 11. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
rossz a link..
2012. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval a többieknek, ez a jó link (gondolom)

[link]


És nem hiszem, hogy nagyon sötét lenne a hajd tőle, max akkor ha agyonkárosított, szőkített vagy dauerolt hajra használod, mert az jobban szívja a festéket (eleinte, és utána ledobja). Ha natúr hajra fested, akkor közvetlenül a hajfestés után egy árnyalattal sötétebb lesz és kb egy hét (2-3 hajmosás) után áll be a végleges szín.

Viszont kimosódni nem fog, csak fakul egy kicsit és így nem lesz olyan feltűnő a lenövés. Az ammóniamentes hajfesték ugyanúgy hajfesték, hidrogén peroxidot tartalmaz, tehát arra ne számíts, hogy 24 hajmosásig tart, csak addig nem fakul ki. Utána viszont akár világosabbra is kifakulhat a hajad, mint az eredeti volt!

2012. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ó köszönöm a választ, és bocsi a link miatt! Észre sem vettem, hogy rossz:\

Amúgy rákentem a hajamra és jó lett, szóval tényleg nem lett sötét :D

2012. szept. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!