Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitséééééég! Hogyan kezdjek...

Segitséééééég! Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Le szeretném borotválni a lábamat. Hogyan kezdjek neki? A combomat is? Eléggé sötétbarna a szőr ott, azt is? Nem fog hülyén kinézni? Ha számítana 13 leszek októberben ( lány ) A hülyék, bunkók stb. légyszi ne válaszoljanak. előre is köszönöm.

2012. szept. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 14. leszek februárban és a mult szerdán vágtam le elöször. Nálam az volt a helyzet, h anyukám nem akarta engedni, de aztán belátta, h már ideje és amikor levágtam ( elötte nem szóltam neki ) nem szidott meg. Én nem vágtam le a combomon igaz nekem nagyon szőke. SZerintem te is csak akkor vágd le a combodon, ha jobban érzed magad és magabiztosabb vagy.
2012. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. nekem az anyum mondta mert már hihetetlenül csúnya.hát nem tudom, hogy a combomról le e fogom, de szerintem igen.
2012. szept. 10. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

fogj borotvahabot, kend rá a lábadra, aztán lentről felfelé kezd el borotválni határozott mozdulattal..én ezután lentről felfelé is szoktam. és így húzom le-fel ameddig nem lesz szőrtelen. közben a borotvát bevizezem hogy menjen le róla a "fölösleg" és így megoldom. utána a combomat is szoktam de azt csak 1 héten 1x, a lábamat meg 3 naponta.


amúgy fürdés közben szoktam.

14L

2012. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. szept. 17. 21:30
 5/5 anonim válasza:
lehet későn írok már,de én leges legelőször a Veet szőrtelentő krémet használtam.Ha sok időm van és csakrövid ideig akarom,hogy ne legyek szőrös,akkor azt használom:)Ha sietek akkro a borotvát,de azt se szárazon csináljátok mert kiégtek,mint én a múltkor..ha sok időm van és azt szeretném hogy sokáig ne legyek szőrös akkor gyantázom:)
2013. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!