Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor kell elkezdenem?

Mikor kell elkezdenem?

Figyelt kérdés

Decemberre szeretnék szép barna lenni, mikor kezdjek el szoliba járni, heti hányszor és hány percre érdemes, ha gyakrabban járok?

(néha szoktam járni /9percre/,de nem rendszeresen, egyébként kreol a bőrtípusom,de ettől eltekintve télre azért nem ártana egy kis szín)


Előre is köszi a segítséget! :)



2012. szept. 11. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne járj szoliba, mert iszonyú egészségtelen.

Nyáron kellett volna barnulni. Ha ezekben a napkban kifekszel a napra, még nem olyan késő, barnulhatsz egy kicsit.

2012. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy egészségtelen, de most el szeretnék menni, egyébként sem járok rendszeresen. Lehetőségem pedig nincsen most kifeküdni napozni..
2012. szept. 11. 15:49
 3/5 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Attól függ, hogy milyen szoliba mész, ha csokicsövesbe, akkor elég kevés percre menni (6perc..), hiába kreol a bőröd, mivel ezek nagyon erős gépek, illetve gyorsbarnító. Ha eu-csövesbe mész akkor több időre is (9,12perc..)mehetsz, mert itt nem fogsz megégni! Heti 2 alkalom elég lenne, színmegtartásra pedig elég heti 1 alkalom is. Októbertől elég lenne járnod szerintem, de, hogy a legmegfelelőbb színt érd el érdemes lenne a szoliban kapható krémet is vásárolnod, amiben segítenek majd, hogy a bőrödhöz való krémed legyen! Remélem segíthettem! :)
2012. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem olyan stúdiót válassz ahol van EU 0,3 mas csokicsöves gép, mert ez kevésbé ártalmas a bőrödre nézve és sokkal természetesebb barna bőrszínt érsz el vele. Senki nem mondja meg, hogy az amit elérsz szín az szolitól van :)

Szerintem elkezdhetsz már most járni és heti 1-2 alkalom elég. A perc attól is függ mikor volt a cső kicserélve, ilyen jellegű tájékoztatást a pultos lánytól kaphatsz. Amúgy meg egy 9-15 percet javasolnék.

2012. szept. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :)
2012. szept. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!